Skocz do zawartości

Kolejny filmik


rahu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne.i to 2 naraz poleciely.ale dymek poszedl jakby hamowal ?!!!
jak dla mnie zablkowane tyle kolo , a drugi sie przetraszyl i pewnie zrobil to samo (blokada tylu + proba skrecania)

W drugim filmie to aż dziwne dlaczego ktoś miałby blokować koło na gładkiej drodze?

Przestraszył się operatora kamery?

 

Hamowanie przodem się kłania (ad. drugi rider).

Zanim wypuścisz spod dupy maszynę - hamuj ile można..

Tu znajdziecie dokładną odpowiedź na Wasze pytania

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

LoL

Moze mu sie zatrzymal silnik calkiem, alboco.

W glowie mi sie nie miesci gleba na prostej drodze ;) A potem gleba typa ktory mogl go 15 razy ominac ;)

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do druiego filmiku. Tlumacza tam, ze spanikowal i przypomina mi sie filmik jak koles przy ponad 100km/h na autostradzie przejezdza przez krakse na autostradzie nawet nie drgnąwszy w chmurze dymu. Trzeba miec nerwy ze stali i zachowac zimna krew. A w tym przypadku zachowac troche wiekszy odstep, choc kto moze przewidziec cos takiego na prostej drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do pierwszego filmiku

Mi się wydaje żę najnormalniej w świecie wszedł za szybko w zakręt a potem brak doświadczenia i :

Albo odpuścił gaz

albo przyhamował

albo to i to

Pech chciał żę za zakrętem nie było pola tylko barierka i kilka metrów w dół nic

.

Edytowane przez Vivaldi_V1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do druiego filmiku. Tlumacza tam, ze spanikowal i przypomina mi sie filmik jak koles przy ponad 100km/h na autostradzie przejezdza przez krakse na autostradzie nawet nie drgnąwszy w chmurze dymu. Trzeba miec nerwy ze stali i zachowac zimna krew. A w tym przypadku zachowac troche wiekszy odstep, choc kto moze przewidziec cos takiego na prostej drodze?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop mu się zaświecił, więc zdążył zareagować. A zimna krew dlatego, że nie ścisnął panicznie klamki i się nie wyglebił :clap:

Wydaje mi się, że będąc bliżej widział więcej, niż jest na filmie, bo dym mu nie zasłaniał. Przyhamował, ocenił sytuację i przejechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...