Skocz do zawartości

Motocykle są wszędzie - naklejki


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

 

Dzisiaj wieczorem odbieram naklejki, wiec juz jutro moglaby sie zaczac dystrybucja. Mieszkam na Pradze Pld., pracuje w samym centrum (Rondo ONZ). Sadze jednak ze najwygodniej (niestety dla mnie) byloby sie wieczorkiem spotkac w jakims jednym miejscu, bo widze ze zapotrzebowanie jest spore i moge nie wyrobic co chwile podrzucac te naklejki.

 

W srode wieczorem wyjezdzam do Budapesztu na weekend (chetnych zapraszam do watku w Podrozach), wiec chyba tylko jutro wieczorkiem pozostaje mozliwosc odbioru w tym tygodniu. Jesli komus nie spieszno to na spokojnie w przyszlym bedzie mozna odebrac.

 

Prosba jedynie zeby nie brac na zapas - zawsze mozna dobrac, a chcielibysmy dotrzec z naklejkami do wszystkich i zeby wszystkie naklejki byly na samochodach, czy drzwiach serwisow/sklepow moto (a nie na drzwiach w domu czy szafce w szkole).

 

Proponuje spotkanko jutro w 2oo o godzinie 19:00.

 

PS - przypominam zeby pisac tylko w tym watku a nie do mnie na PW

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czli wtorek 19, jeśli można by ze 20 szutk, bo specjalnie więcej nie gwarantuje że trafi na samochody, a nie gdzie popadnie, wszak to nie makulatura...jak sądzą chyba niektórzy chcąc dosyć znaczne ilości, chociaz wolałbym się mylić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtowni nie obslugujemy, wiec tylko detal. ;) Nawet po 1 sztuke mozna podjechac jutro to bedzie okazja zeby sie tymbarka strzelic i pogadac.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wpadnę po parę sztuk skuterkiem :crossy: , bo i mnie to chyba dotyczy, rozprowadzę na samochodach kumpli brata, bo mają również motocykle i mnie o takie nalepki pytali. To jutro pod bramą ZOO czy tam przy wejściu do parku z ogromnym napisem ZOO nad wejściem? Wiem że ostatnie zdanie trochę bez sensu, ale inaczej chyba nie wyjaśnię...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2oo będę jutro najwcześniej o 19:30-45 (poczekasz oscarze, czy kontaktować się w przyszłym tygodniu?)

Wezmę na razie koło 50 naklejek.

 

To jutro pod bramą ZOO czy tam przy wejściu do parku z ogromnym napisem ZOO nad wejściem?
Spadłam z krzesła ;) 2oo a nie ZOO. Ul. Tunelowa 2. Edytowane przez Irys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy,

 

Dzisiaj wieczorem odbieram naklejki, wiec juz jutro moglaby sie zaczac dystrybucja. Mieszkam na Pradze Pld., pracuje w samym centrum (Rondo ONZ). Sadze jednak ze najwygodniej (niestety dla mnie) byloby sie wieczorkiem spotkac w jakims jednym miejscu, bo widze ze zapotrzebowanie jest spore i moge nie wyrobic co chwile podrzucac te naklejki.

 

W srode wieczorem wyjezdzam do Budapesztu na weekend (chetnych zapraszam do watku w Podrozach), wiec chyba tylko jutro wieczorkiem pozostaje mozliwosc odbioru w tym tygodniu. Jesli komus nie spieszno to na spokojnie w przyszlym bedzie mozna odebrac.

 

Prosba jedynie zeby nie brac na zapas - zawsze mozna dobrac, a chcielibysmy dotrzec z naklejkami do wszystkich i zeby wszystkie naklejki byly na samochodach, czy drzwiach serwisow/sklepow moto (a nie na drzwiach w domu czy szafce w szkole).

 

Proponuje spotkanko jutro w 2oo o godzinie 19:00.

 

PS - przypominam zeby pisac tylko w tym watku a nie do mnie na PW

 

 

Niestety żałuje, ale nie mogę jutro mam wizytę z moim prawie 7 miesięcznym potomkiem u lekarza na 18.30 :buttrock:

Ja pracuje niedaleko (koło ronda Daszyńskiego) i codziennie wracając przejeżdżam przez Rondo ONZ. Może byśmy się umówili jutro (wtorek) to bym podjechał? Tylko do której siedzisz w robocie? Chyba, że jakiś inny termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie ZOO??? Dwa koła!

 

http://mapy.google.pl/maps/place?cid=10400...,0&z=13&iwloc=A

 

20.04.2010 godzina 19:00

 

Bez paniki - jak nie jutro to innym razem. Jeszcze nie jedna bedzie okazja zeby naklejeczki odebrac. Troche tez w samych Dwóch Kołach zostawie wiec i tam bedzie mozna odebrac sobie pozniej.

 

Oczywiscie zamierzam jutro chwilke tam posiedziec, wiec spokojnie (sam nie wiem czy sie nie spoznie :P ).

Edytowane przez oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscar zajmujesz się dystrybucją tylko na Wawę czy też na okolice? pytam bo jestem potencjalnym posłańcem na Siedlce z racji tego, że kolega który się zadeklarował nie ma jak odebrać a paczki nie opłaca się wysyłać... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oscar zajmujesz się dystrybucją tylko na Wawę czy też na okolice? pytam bo jestem potencjalnym posłańcem na Siedlce z racji tego, że kolega który się zadeklarował nie ma jak odebrać a paczki nie opłaca się wysyłać... :)

Na cale Mazowsze. A moze napiszesz jakiego konkretnie kolegi? Jakas zawila ta historia...

 

Niestety najwcześniej będę w 2oo o 20.30- poczekasz, czy sobie darować?

Jakby mnie juz nie bylo to na barze Ci wydadza bo zostawie im troche. Wiec nie lekaj sie i przybywaj.

 

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar, dzieki za naklejeczki i w ogole miło było poznać :).

Szkoda tylko, że wyjazd do BP mi nie wypalił... Cóż - następnym razem.

Na zdrowie - jak sie skoncza a bedziesz mial chetnych do obklejania swoich autek to dawaj samilo znac.

Co do wyjazdu to co sie odwlecze... Budapeszt nie ucieknie - dom zrob dobrze, zapros na parapetowke i bedzie lepsza impreza niz w Buda ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie juz nie bylo to na barze Ci wydadza bo zostawie im troche.

Jakbym nie dojechała na czas, to również proszę zostaw mi na barze ze 100 naklejek :notworthy:
Wiec nie lekaj sie
Skąd ja znam ten tekst :icon_rolleyes: U Ciebie nie wygląda tak uroczo ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...