Skocz do zawartości

Motocykle są wszędzie - naklejki


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Oskar ja mogę okleić 500 aut poruszających się po Warszawie i okolicach. (taxi)

no i wśród innych motomaniaków.

Pzdr,

Wpadnij do 2oo dzisiaj to pogadamy. Bo na chwile obecna to sie nie znamy, a Ty tu z takimi niemoralnymi propozycjami od razu.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cale Mazowsze. A moze napiszesz jakiego konkretnie kolegi? Jakas zawila ta historia...

 

ehh.. pioteer http://forum.motocyklistow.pl/pioteer-m17308.html zgłaszał się w temacie ogólnym dotyczącym dystrybucji naklejek, jeszcze jak nie było konkretnego podziału, ale tam się straszne zamieszanie zrobiło i nie wiedzieliśmy o co chodzi, ja się z nim znam i się dogadaliśmy, że ja mogę dostarczyć paczuszkę do Siedlec (bo jestem w tygodniu w Wawie) a on zajmie się dystrybucją już tam,dlatego więc się JA tu odzywam, ale jeśli to jakiś duży problem to mu napisze żeby się też tu odezwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pewnie odbiorę jak wrócisz z wyjazdu :crossy: . Jeśli będzie problem z tymi 20 to przynajmniej 2 dla mnie.

Tymczasem szerokiej drogi, niezapomniach wrażeń :buttrock: :flesje: i bezpiecznego powrotu.

Edytowane przez Cezarxxl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oscar, jesli jeszcze masz mozliwosc - mozesz wziac paczuszke ze 100 sztuk na wyjazd? Odbiore w Jankach 21 kwietnia albo wieczorem tego samego dnia w BB - do BP niestety nie jade, moge Was tylko podprowadzic...

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 11:20 ide do lekarza i wydaje mi sie ze przekresli on moja szanse wyjazdu.

Z naklejkami spokojnie - kazdy zdazy odebrac. Po weekendzie jeszcze niejedna okazja bedzie do spotkania.

 

Do tej pory obsluzone:

Moto-akcesoria w Markach

Pub Dwa Koła na Tunelowej

Klub VFR

pojedyncze osoby do dajszej dytrybucji wsrod znajomych

 

Niestety Crank wczoraj byl zamkniety jak tam o 20:00 podjechalem, ale jeszcze kiedys im podrzuce troche.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj sie i sie nie dawaj lekarzom (no moze Pani Doktor ;)

Ja tez nie wiedzialem jak to bedzie - jednak werdykt lekarza brzmial: moze pan jechac, tylko prosze nie przesadzac i nie obciazac barku.

Tak wiec mimo to wole nie ryzykowac zdrowia i dlatego jade tylko do Bielska Bialej...

 

Masz racje, naklejkami zdarzymy sie zajac pozniej...

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki dzieki dla wszystkich za pomoc w dystrybucji.

 

Jak pojdzie pierwsza partia i zostanie naklejek to bede jak najbardziej dorzucal wam wiecej.

 

Zachecam do wplat na konto - jak uzbiera sie okragla sumka jeszcze teraz to bedzie pewnie dodruk naklejek. A kazda naklejeczka zwieksza nasze bezpieczenstwo na drogach. Ponizej przypominam dane do przelewow:

 

Nr konta: 11 1090 2688 0000 0001 1104 2524 (WBK Bank Zachodni)

Nazwa odbiorcy: Tomasz Aftyka

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej danych do wpłaty, np adres to proszę pisać na PW do Aftyka.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...