Skocz do zawartości

małe najtańsze i możliwe najbardziej bezawaryjne autko do 3-4 tys


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teść swojego Tikacza nawet ostro skasował, ale po naciągnięciu, wyklepaniu i malowaniu nie widać ani śladu. :biggrin: Nawet szpary między elementami są równe wszędzie. A był tak uderzony że dach był pognieciony, próg, drzwi na siedzeniu pasażera były itd. I dalej lata. Teść czai się na nowe autko ale mówi że dopiero jak Tico zajeździ na amen. No i już 3 rok czeka aż Tico padnie a ten jak na złość jeździ i nie ma zamiaru się popsuć. :biggrin:

 

A z tym centralnym to wujek miał problemy w Tico, coś tam brzęczało przy otwieraniu i czasem pajacował. Ale jego Tikacz też git śmigał wiele lat. Dopiero jak alternator padł to postawił furę a że nie chce mu się grzebać to zapomniał o niej i gnije już drugi rok. :banghead:

 

A co do wypadków w koreańcach - znajomy miał Nubirę kombi. Była ostro uderzona, z naprzeciwko jadąca Vectra odbiła się od drzewa, uderzyła w Nubirę, przeleciała nad nią i wylądowała do góry kołami częsciowo na Nubirze i częściowo na moto które było na przyczepce wiezione Nubirą. :eek: Wyklepali, pospawali i dalej śmigała Nubira. Fakt że każdy element nadwozia miał inny kolor, od nowości jeżdżona na LPG, a była cięzko jeżdżona bo jako zaopatrzenie do spożywczaka, nie była dbana w ogóle, tylko co jakiś czas olej zmieniany. Po wypadku zaczęła świrować z odpalaniem na LPG no i dość często zdarzało jej się kichać w dolot po czym gasł silnik. Nubira chyba do dziś nawet jeździ, z tego co pamiętam to polecieli nią na Wyspy i tam teraz ją zajeżdżają.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tikaczem wjechałem w dupę Sienie przy minimalnej prędkości - gościowi jakiś pieszy wyleciał przed maskę przy ruszaniu ze świateł, nie wyhamowałem. Siena nie miała nawet ryski, Tico ma pęknięty zderzak i maskę musiałem naprostować. W rękach naprostowałem. Ale i tak ze zmianą miejskiego wozidła czekam, aż się posypie, a że na blacie mam póki co niecałe 100kkm (niecofany) to jeszcze to potrwa.

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie kupił lasce tico :D podobno 97 rocznik dał 750 zł (jest bez gazu) koleś dorzucił komplet opon zimowych z felgami, jeszcze jakieś graty, ma ważny przegląd OC do grudnia

 

na blacie ma 120-cośtam tys km czy prawdziwy nie wiadomo

 

podobno organoleptycznie zginte nie jest , silnik suchy, buta jak na swoją pojemność ma ( 125km/h nim wracał w 3 osoby :D )kolor zielony (foty nie mam bo to znalazł na zasadzie ziom kuzyna babki ciotki syna ojca pradziadka wnuka czyli po znajomościach, nie stało na żadnym allegro czy otomoto )

 

lasce w nim nie pasuje tylko że tapicera śmierdzi fajami ( po palącej bleeee jak ja nie lubie palących kobiet :D ))a pozatym jest zadowolona :D

 

czy warto było wyjdzie w praniu, niby oleju ani grama, w grudniu był nowy akumulator wkładany zobaczymy po jakimś pół roku co sie bedzie działo

 

 

 

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

autko będzie dla dziewczyny ale obejrzy i wybierze jej brat [...]

 

bo wisi jej kase(4 tys długu=geniusz :D )

 

No to ladnie sie z dlugu wyslizgal :P. Kupil truposza za 750zl i problem z glowy? :P

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michoa - nie pękaj, każdy wie jak wygląda zielony kolor na Tico. :biggrin: W rodzinie mam kilka Tkiaczy, wszystkie zielone. :biggrin: Jest to kolor "zieleń liściasta".

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ladnie sie z dlugu wyslizgal j.gif. Kupil truposza za 750zl i problem z glowy? j.gif

 

3 tys oddał w gotówce 250 mi umorzyła :icon_razz:

 

a czy problem z głowy czas pokaże :D lepiej żeby tak bo innaczej będzie : oj braciszek ja tobie zaufałam pożyczyłam kase a ty mi kupiłeś wraka na szybko żeby mnie spławić, już ci więcej nie pożyczę :icon_twisted:

 

na chwile obecną jeździ niecały tydzień i cały czas narzeka na tą śmierdząca tapicerke a pozatym jest ok :D

 

 

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to weź jej ta furę i podjedź do miejsca gdzie czyszczą tapicerkę. Do tego powieś "choinkę" na lusterku, ino nie waniliową bo jest mdła. Na zapach fajek pomagają pomarańcze i mandarynki, jako prawdziwe owoce. Więc kup sobie 10kg mandarynek i pojedź z siostrą na wycieczkę cały czas jedząc mandarynki po drodze i upychając skórki gdzie się da. Pomoże na zapach fajek. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Tico w Gazie, w trasie 5 litrów mieszane lekko ponad 6. ceny przykładowych części

klocki 13zł

końcówka drążka kierownicy 14 zł

guma na przegub 22 zł

bez komentarza, :), nie psuje sie jeździ oleju nie bierze a na gazie już zrobił ponad 170 tyś a przebieg ponad 200już ma

nic tańszego nie kupisz nic. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, tanio jak barszcz :) Też mam zielonego.

Do cen przykładowych części dorzucę: pasek rozrządu - 60zł, napinacz - 40zł, przegub - 70zł :) I jak tu nie lubić tej puszeczki :)

Jawa 50 Mustang 1977 => Yamaha XJ 600N 1999 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...