Skocz do zawartości

Zmiana CBR 1100XX na FJR 1300


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

planuję zmienić moją CBR 1100XX na kilkuletnią FJR 1300 z ABS -em. Może ktoś dosiadał tych obydwu sprzętów i może dać jakieś porady. Interesuje mnie wygodna jazda, częściej turystyczna niż w mieście ale z odpowiednią dawką momentu i mocy. Nie wiem czy idę w dobrym kierunku.

 

 

Kopi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

 

planuję zmienić moją CBR 1100XX na kilkuletnią FJR 1300 z ABS -em. Może ktoś dosiadał tych obydwu sprzętów i może dać jakieś porady. Interesuje mnie wygodna jazda, częściej turystyczna niż w mieście ale z odpowiednią dawką momentu i mocy. Nie wiem czy idę w dobrym kierunku.

Kopi

Zalezy co lubisz. Mi moment obrotowy w FJR zaimponowal ogromnie. Komfort, ochrona przed wiatrem jest super. Ale zawieszenie kiepsciutkie, nadaje sie na prostą -na pewno nie do szalenia po winklach. Zresztą XX pod tym względem dużo lepszy nie jest-więc pewnie jesteś przyzwyczajony ;) Mi ani jeden ani drugi nie podpasował :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...............nadaje sie na prostą -na pewno nie do szalenia po winklach......................

eee gadasz tam, to trzeba umiec :icon_razz:

 

Ale na poważnie, pisał że chodzi o spokojną jazdę nie o szaleństwo na winklach.

I co do winkli to fak trzebas ię trochę napocic, ale z przeciw skrętem daje sobie świetnie radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

- wydaje mi się, że bez jazdy próbnej ciężko będzie podjąć decyzję,

w razie czego będę wypatrywał czy na Ligotce i grunwaldzkiej dalej będzie jeździć niebieski XX czy FJR (chyba nie pomyliłem Cię z kim innym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam.

 

Aktualnie posiadam Hondę CBR 1100XX z 1999 r. Po ostatniej wycieczce naszła mnie chęć na zamianę tego motocykla na Yamahę FJR 1300. Czy ktoś jeżdził tymi dwoma motocyklami? Chodzi mi o wygodę podrużowania z pasażerem, pozycję za kierownicą, spalanie oraz moc.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez makumba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy co lubisz. Mi moment obrotowy w FJR zaimponowal ogromnie. Komfort, ochrona przed wiatrem jest super. Ale zawieszenie kiepsciutkie, nadaje sie na prostą -na pewno nie do szalenia po winklach. Zresztą XX pod tym względem dużo lepszy nie jest-więc pewnie jesteś przyzwyczajony ;) Mi ani jeden ani drugi nie podpasował :icon_razz:

 

Duzo w tej wypowiedzi racji. Napewno FJR'a nie posmigasz tak jak XX, Napewno FJR'aa bedzie wygodniejsza a jej ABS'y bardziej bezpieczne. Co do spalania to brakuje tam VI - go biegu, moto bedzie bardziej komfortowe, zwlaszcza w dwojke.

 

zrob sobie jeszcze przysluge i przejedz sie K 1200 S wnioski nasuna Ci sie same.

 

no i najważniejsze jest to że zmienisz homde na jedyną słuszną markę YAMAHA.

 

Powiedzial kto ? Jarzabek bo taka wypowiedzia sie do niego sprowadziles. Jezeli to jedyna sluszna marka to dziwi mnie, ze nie chwalisz cie nia w profilu, zreszta, gdybym na Twoim miejscu mial YBR 250 to tez bym sie tym nie chwalil :icon_mrgreen:

 

 

ten post był najważniejszy w temacie, reszta to zbędny spam-można zamknąć.

dziękuje, dobranoc

 

Idz do psyhologa, moze Cie nie wyleczy ale zawsze sprobuje pomoc :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i najważniejsze jest to że zmienisz homde na jedyną słuszną markę YAMAHA.

a jezdziles czymkolwiek innym w zyciu niz Yamaha ?

Zapewno kupiles fazera na pierwsze moto, siadles na dupie i tak siedzisz juz z nim 4 lata, przekonany, ze to najlepszy motocykl pod sloncem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...