Skocz do zawartości

"mokry" wydech


mauy86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. chciałbym się dowiedzieć co zrobić żeby przestało mi cieknąć z wydechu. a więc tak:

1. oleju ze skrzyni nie ubywa więc uszczelniacze są dobre i nie bierze tego oleju

2. płynu chłodniczego też nie ubywa wiec ta opcja tez odpada

3. mięszanka jaką robię to 1:45 - 1:50 (olej motorex cross power 2T- wiec raczej spala się dobrze)

4. cały czas leci lekki dymek (w 2T normalka choć u znajomych tak nie ma jak u mnie)

zastanawiam się czy może zmniejszyć mu jakoś dawke paliwa? a może coś innego jeszcze spróbować?

proszę o propozycje i z góry dzięki (mogę zrobić foto wydechu i pokazać jak wygląda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za mało kręcisz , przepałuj go porządnie

sęk w tym że ostatnio dostaje ostre pałowanie i nic nie pomaga. nawet jak go pogonie długo po jakiś prostych to i tak się leje. szczerze powiedziawszy to juz mnie szlak wsumie to szlak mnie trafia bo jak tak będzie dalej to nie wyrobie na mate do wydechu:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmij wydech i wypal go palnikiem do czystośći lub kret lub jak tam chcesz, wazne by wyczyścić porządznie, nowa wata w końcówce i jak jeździsz normlanie to będzie si

 

zgadza się tylko ze ten wydech jest nowy i przelatałem na nim może ze 4 - 5 baków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mój na obroty idzie ok, nie dusi się w żadnym zakresie obrotów. może to wina złego wyregulowania gaźnika??

aha - świeca też jest nowa tzn ma ok 4-5 baków przelatane i jest taka jaką producent zaleca do tego modelu

Edytowane przez mauy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po wyglądzie świecy masz coś nie tak z mieszanką/dozowaniem- po mojemu jest "dobrze" zalana.

gdyby zalewało to nie byłaby cała zalana (także przy elektrodzie)? a że coś jest nie tak to sie domyślam tylko sęk w tym żeby ktoś coś zaradził, podpowiedział co mam zrobić

 

 

a czysciłeś te kolanko i sam wydech ?

 

tak jak napisałem wcześniej - wydech kupiłem nóweczke i wylatałem na nim jakieś 4-5 baków, dyfuzor też był porządnie wyczyszczony z nagaru i całego syfu zebranego w nim (kret+śruby i efekt aż mnie zaskoczył)

Edytowane przez mauy86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...