Skocz do zawartości

w końcu pierwsze własne moto;-)


malenstwo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to gratki :clap: . CeBe Pińcet na pierwsze moto - super wybór. :notworthy:

 

Szerokości i gumowych drzew. :notworthy:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 10 miechach od zdobycia prawka i ujeżdżaniu pożyczonej DR 350 maleństwo dosiadło maleństwo (CB 500) ojj się morda wczoraj cieszyła jak dojechałam nią nad Zegrze pierwszy raz w karierze motocyklystki;-) :bigrazz:

 

nom gratki ;D a jak tam nad Zegrzem ze śniętymi rybkami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu pierwszego moto :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 10 miechach od zdobycia prawka i ujeżdżaniu pożyczonej DR 350 maleństwo dosiadło maleństwo (CB 500) ojj się morda wczoraj cieszyła jak dojechałam nią nad Zegrze pierwszy raz w karierze motocyklystki;-) :bigrazz:

 

Eeej, nie nad Zegrze , tylko Zegrza, albo nad zalew zegrzyński:).

Taki mialy offtop - z tych stron pochodze i mnie to drażni :bigrazz:

A szpszenta oczywiście gratuluje! Foty ma? :crossy: :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeej, nie nad Zegrze , tylko Zegrza, albo nad zalew zegrzyński:).

Taki mialy offtop - z tych stron pochodze i mnie to drażni :bigrazz:

A szpszenta oczywiście gratuluje! Foty ma? :crossy: :)

 

 

 

aaa no ok się poprawie następnym razem jak będę mówiła że tam byłam;-) fotki mam na razie w tel ale maleństwo śliczne czerwone jak z obrazka;-)

 

 

dziś już parkingówka zaliczona, uślizgłam się przy zjeżdżaniu w dół parkingu podziemnego i jak rasowy motocyklista zamiast o siebie martwiłam się czy na maleństwie rysek nie zostało;-P ale ufff całe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dziś już parkingówka zaliczona, uślizgłam się przy zjeżdżaniu w dół parkingu podziemnego i jak rasowy motocyklista zamiast o siebie martwiłam się czy na maleństwie rysek nie zostało;-P ale ufff całe :biggrin:

Zdaża się,życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...