Skocz do zawartości

Lidl 12.04.10


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tą Grene i generalnie jestem zadowolony. Stary model (cały czarny) trochę się mechaci po praniu, ten GWT już nie. Żonka kiedyś mi kupiła jakąś koszulkę termo w Tchibo za cenę podobną do tej lidlowej i chociaż ma dodatkową warstwę na nerach, co jest fajne, to jej "termoaktywność" jest wyraźnie gorsza niż w Grene. Z tego co piszecie to kupię chyba ten komplecik z Lidla - mam nadzieję że będzie o tyle lepszy o ile jest droższy :icon_biggrin:

 

A stojak też łyknę - dzięki za rekomendację, oczko82 :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam ważne pytanie, czy u Niemców było to samo co u nas w gazetce czy coś więcej?? bo zależało by mi na tankbagu i kilku innych rzeczach, ale jeśli jest tylko to co w gazetce to trochę bida...

Na początku tematu napisałem co tutaj jeszcze było.Żadnych tankbagów nie było.

Oferta się odrobinę różni ale tylko odrobinę.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pokrowiec na moto jest coś wart ? Czy lepiej coś innego kupić.

Ktoś testował te klucze i śrubokręty ? Nie rozpadną się bo jednym mocniejszym dokręceniu ? :P

 

te oczkowe klucze jezeli sa chrome vanadium to sie nadaja jak najbardziej. jakies 2 tygondnie temu sprzedawali koplet 22 kluczy wlasnie chrome vanadium i daja rade. co nawet mozna wyczuc po ich wadze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te oczkowe klucze jezeli sa chrome vanadium to sie nadaja jak najbardziej. jakies 2 tygondnie temu sprzedawali koplet 22 kluczy wlasnie chrome vanadium i daja rade. co nawet mozna wyczuc po ich wadze ;)

 

Jesli oceniasz klucze po wadze to powodzenia :D

Ja kupilem ten zestaw - 22 klucze za 50zl. Generalnie do majsterkowania beda ok, ale widac ze miekki material. Klucz 8ke w palcach udalo mi sie zgiac, wiec dlugo nie pozyja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie pisalem ze sa to jakies super profesjonalne klucze. a co do wagi to porownaj sobie za te same pieniadze wage i wytrzymalosc tych kluczy z kluczami np. tesco. z tego co wiem jezeli klucz jest wykonany z dobrego materialu to tez musi posiadac odpowiednia wage.

Edytowane przez peterr86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zaopatrzyłem się w to a nawet i owo (pas i rękawice jako zapasowe) i mam pytanie do Warszawiaków - czy ktoś się może jeszcze po pas by nie wybierał, a był w miarę szczupły i potrzebował rozmiaru L czyli 85-105 cm? Bo zanabyłem sobie taki rozmiar i jak się w domu przymierzyłem to jest na styk, własciwie pasowałby mi XL. Wymienić już nie wymienię, bo opakowanie pod sklepem zutylizowałem żeby mi się zawartość do torby zmieściła, ale nufkasztukanieśmigana z metką nawet ;)

 

To gdyby ktoś się po L-kę wybierał, zanabył XL i byśmy się zamienili? Hę?

Edytowane przez Damork
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sumie dość wcześnie, tak około 9.30 i już wszystko było mocno przebrane, tak że nie dziwi mnie specjalnie że po południu zupełna cienizna została.

Jeśli się nikt nie trafi to trudno - ta L-ka się na mnie zapina, tyle że wolałbym żeby na nieco większej długości rzep trzymał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...