Skocz do zawartości

Klocki SIFFERT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

musze wymienic klocki z przodu i tteraz zastanawiam sie na jakie. Nie chce kupowac jakis po 150 za pare na tarcz lecz cos z tanszych - ebc mialem kiedys i sie nie spisaly - spalily sie ... Ktos testowal te siffert?? Sa bardzo tanie,az za ,ale to przeciez nie oznacza zaraz ,ze badziew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Melduję, że po ok 1500km klocki nadal żyją i hamują. Nie ma żadnych rewelacji, ale też nie jest źle - po prostu zwykłe klocki. Dosyć długo się docierały (ponad 200km).

 

Nie piszczą i nie palą się, jednak jeszcze nie były ze mną w górach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zobacz klocki hamulcowe SBS - nie są najdroższe i są lepsze od EBC :)

jezdze na nich i jestem zadowolony, a kumple jak przesiedli sie z EBC, to twierdzili,ze bez porównania.

tu masz krótki opis:

http://www.motoemi.pl/klocki-hamulcowe-c-37_38.html

to nie majatek,wiec najlepiej jak sam sprobujesz,ale moze to byc dobre rozwiązanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Myślę iż warto zwrócić uwagę na klocki saito: kpl na przednie tarczę wyniósł by ok 150zł, nie jest to co prawda półka Lucasa za którego trzeba zapłacić ponad 2x tyle ale w Twoim przedziale cenowym saito były by wystarczające, MADE IN JAPAN mówi samo za siebie :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Ja w moim jajku wymieniłem klocki na TRW Lucas za 80zł na komplet na jedną tarczę, więc wydaje mi się że nie ma sensu oszczędzać na klockach, szczególnie że jak jakieś tandetne klocki zjedzą mi tarcze to jedna wypłata nie starczy na wymianę tarcz. Już raz musiałem wymienić dwie tarcze z przodu i kosztowało mnie to prawie dwa tysiące, więc teraz nie zakładam badziewia. Klocki TRW Lucas są mega, różnica między Sifert a TRW Lucas to ok 20zł, więc wolę dołożyć trochę i mieć super klocki. Mogę polecić gościa u którego zawsze się zaopatruje, ma lepsze ceny niż są na allegro i szybko wysyła paczki 501-945-853.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha ja pitole jaki klimat. :D

 

Ale bardzo szybko wysyła te paczki czy tak średnio szybko ?? :D

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...