Skocz do zawartości

Suzuki DR 600


Damiano
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde super wygląd ta głowica, ładnie to zrobili. A tak w ogóle zapytam w temacie remontu głowicy; Czy ktoś z was zna jakiś sprawdzony zakład regeneracji głowic gdzie są wstanie przeszlifować maszynowo gniazda zaworów ustawione radialnie jak Honda NX 650?? Ja robiłem to ręcznie i chyba nie najgorzej mi to wyszło ale pytam z ciekawość, w Lublinie nie ma nikogo z takim warsztatem...

Co do regulacji to zobacz w serwisówce i skład ustaw najpierw na podaną tam wartość a jeśli po rozgrzaniu nadal będzie coś nie HALO to reguluj dalej.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem głowice tak wygląda:

http://yfrog.com/711001568j

http://yfrog.com/721001564j

Dotarte zawory, nowe uszczelniacze złożyłem i kompresja jak dzwon myśle że jutro odpale :bigrazz: .

 

 

NIe miales problemow z ustawieniem luzow zaworowych, ten nowy zawor strasznie wystaje :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wystaje lecz problemów nie było jest spory zakres regulacji. Nadal nie moge dojsć do ładu z tym gaźnikiem na biegu jałowym chodzi w miare równo lecz co jakiś czas go troche zdusi, a czasem nawet zgaśnie, przy gwałtownym odkręceniu też dusi bardzo i strzela w wydech. Co najdziwniejsze lekko zakopci na czarno czyli jak by miał za bogatą mieszanke lecz po włączeniu ssania przestaje strzelać ale mocniej kopci, nie rozkminiam tego gaźnika. Ma ktoś serwisówke do DRki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świec nie zmieniałem, ale będe musiał to zrobić bo oddałem głowice do roboty z jedną świecą, możliwe że to jest przyczyną tego że tak nierówno chodzi.

Mam nagrany krótki filmik jak chodzi DRa lecz z jazdy

2 wyjazd DRką więc lajtowo. Wie ktoś jak wyciągnąć iglice z tego gaźnika bo nie mam pomysłu na to. Edytowane przez Damiano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałem nowy film teraz widać jak gaśnie bez żadnej przyczyny, nie wiem co mam już zrobić bo potrafi zgasnąć w najmniej odpowiedniej chwili:

http://www.youtube.com/watch?v=DUqCpEUFrUU

Czasem tak ją zadusi ale chodzi dalej a czasem zgaśnie, nie raz potrafi cykać kilka min i nic a czasem gaśnie od razu co to może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnioe gaznik ma sztucznie podwyzszone obroty na wolnych, zeby nie gasl, a gasnie bo uklad wolnych jest brudny / przypchany.

w zwiazku z tym moze sie rwniez przyduszac przy wejsciu na wyzsze obroty.

Masz 2 wyjscia - nauczyc sie z serwisowki jak to dziala i jak go sie reguluje, albo oddac do dobrego serwisu na regulacje i czyszczenie.

W kazdym razie nie spodziewaj sie ze dostaniesz tu bezplatny kurs regulacji i czyszczenia gaznikow - to raczej twoje zadanie a my mozemy tylko pomoc jak bedziesz mial jakies problemy.

Zacznij od sciagniecia serwisowki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche to trwało lecz już jest ok wyczyściłem dokładnie gaźnik, wymieniłem świece i teraz chodzi jak powinien. Tylko przy gwałtownym odkręceniu manetki gaśnie, jak dam pół gazu jest ok. Dzieje sie tak tylko na wolnych obrotach, lecz już chyba nie będe grzebał bo w jeździe to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obrotomierza, na słuch ok 1500, delikatnie wyższe niż u kumpla w XT 600, chyba już nie będe grzebał bo przy ruszaniu nie ma problemu w czasie jazdy też bo od ok 2500obr. już moge odkręcić na max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...