Skocz do zawartości

Policaj Niu Stajl


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, to jak teraz na tych BMkach, Triumphach i jeszcze Hondach beda latali to tloczno na miescie sie zrobi.

Skad oni wezma tylu motorzystow zeby na tym jezdzili?

 

Nie martw się oskar,wyłapią młode talenty na ulicy :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, to jak teraz na tych BMkach, Triumphach i jeszcze Hondach beda latali to tloczno na miescie sie zrobi.

Skad oni wezma tylu motorzystow zeby na tym jezdzili?

 

 

Nie martw się oskar,wyłapią młode talenty na ulicy :D

 

 

kiedyś były Ochotnicze Rezerwy Milicji Obywatelskiej - to teraz będą łapanki na ulicy i siłą będziemy wcielani do jednostek policji na motocyklach.

 

veni , vidi .... i oczom nie wierzę

 

Vulcaneria.pl

 

DajęMuNaZimnym i smażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marek HONDA

Da się zuważyć że od jakiegoś czasu rząd postawił na dość duże dofinansowanie Policji pod każdym względem.Bedzie paliwo i inne niezbędne środki .

Powiem krótko; Skończyło się sranie po krzakach! :biggrin:

A i jescze jedno: filmiki też pójdą pod nóż bez wyjątku.

 

Edytowane przez Marek HONDA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi środkami to chyba nie koniecznie. Gdy miałem ostatnią kontrolę na cebrze (jakoś w grudniu bodajże) to zatrzymali nas (mnie i kumpla) panowie z przestępczości gospodarczej. Z rozmowy dowiedzieliśmy się, że od tego roku będzie tak mało policjantów, że ulice patrolować będą nawet policjanci z laboratoriów... Bo z PG to już norma... Także to "dofinansowanie" to takie pod publiczkę, tak samo jak te ich nowe "mundury"...

 

Pzdr

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leciałem motongiem i widzę 2 sprzęty z naprzeciwka, lewa w górę i szeroki uśmiech, jakież było moje zdziwienie gdy zobaczyłem napis POLICJA na owiewkach. :banghead:

 

Odmachali? :bigrazz: Nie pukaj się tak mocno w główkę, na pewno znajdzie się kilku z nich, którzy jeżdżą nie tylko z przymusu na 2oo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to... 3/4 z tych Motongów trafi do Komendy Stołecznej i kilku Powiatowych :) Więc Stolyca obstawiona z każdej strony ze środkiem włącznie ;)

 

 

 

To kiepsko macie :lapad: U nas posterunek Policji czynny do 18 godz.potem luzzz.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazanie sprzętu odbędzie się od połowy października do grudnia 2010. W sam raz na sezon.

:icon_twisted:

pzdr

sezon Policji trwa od początku marca do końca listopada :bigrazz:

 

To kiepsko macie :lapad: U nas posterunek Policji czynny do 18 godz.potem luzzz.... :biggrin:

Nasi od 18 przenoszą się na Cargo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w mieście Policjanci mają dwa Fazery, ponoć te motóry mają po 150 koni; dziś podobno je wystawili i śmigali trochę, także chyba sezon się zaczyna, a i na drogach już trochę tych motonitów widać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...