Skocz do zawartości

W końcu robie prawko na A...!!


FhissT
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dosyć jeżdżenia rusiakami i jawami po lasach... robie prawko na A!!

pamiętam jakby to było wczoraj gdy napalałem sie na karte motorowerową. dopiero teraz (w wieku 23 lat)spełniam marzenia o posiadaniu upranień do kierowania jednośladem. być może już w tym roku zakupie swoje pierwsze pożądne 2 kółka...

mam 184 cm wzorsu i 97 kg (troche tyram) więc bedzie to coś większego niż cb500 gs500. Strasznie napalam sie na BT1100 Bulldog. marzenie to buell x1 Lightning, a w przyszłości coś pokroju hondy vtx 1800ccm C

 

pozdrawiam wszystkich furumowiczów! :buttrock:

Edytowane przez FhissT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co mi wiadomo, poniewaz dwoch moich znajomych robi aktualnie prawko na kat. A i B to egzaminy na kat. A jeszcze chyba nie ruszyly. Hehe ja naszczescie kat. A i B mam juz z glowy teraz zostalo jeszcze zrobic C do wakacji, z czasem E i bedzie gites. Pozdrawiam i przyjemnej nauki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

juz jakis czas temu zdalem prawko ale postanowilem napisać dlacego zdalem dopiero za drugim razem... otoż po przeprowadzeniu motocykla na odległość 5m należy postawić go na podpórce, popatrzeć na niego przez chwile po czym wsiąść odpalić i kręcić 8... zapomnialem o tej podpórce panowie i 140 złociszy poszło sie je**ć!

ale juz jeżdze bez strachu że pały mnie zatrzymaja, bo jednak lubia zatrzymywać sprzęty typu TS350 bo to często nie ma przeglądu lub ubezpiecznia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratki. :clap: Papier już masz, jeździj tak aby go nie stracić. :biggrin: A za Jawą zatęsknisz za kilka lat. Ja zaczynałem od Zjawy TS. Zrobiłem prawko i dalej nią latałem. Przyszła era japońców, Jawa zniknęła. A teraz co dzień na Youtube oglądam klipy z TS350 i delektuję się dźwiękiem tegoż wynalazku. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto ma klimat to fakt! nieśmiało rozgladam sie za japonią (bandzior 600N), jeśli nie bede musiał to "zjawy" nie sprzedam... pomimo tego że niewiadomo dlaczego jara mi bezpiecznik i jak nie padnie przerywacz to cewka to nadal kocham ją i mam wielki sentyment...

dzięki za graty i dozobaczenia na trasie! :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu szkoda kolanka (nie zapominając o złamanym paznokciu) u koleżanki, jak widać w avatarze sympatycznej :bigrazz: :biggrin:

 

powodzenia na examinach ludziki :cool:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 :>
http://sites.google.com/site/jaquzie/
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj,jo,joj, ja zdawałem w 1981 roku na starej wuesce 125 cm3 na miejskim stadionie. Po wykonaniu kilku ósemek, jak zobaczyłem, że egzaminator zagadał się z instruktorem, zrobiłem rundę honorową po bieżni dookoła stadionu. Myślałem, że mnie obleje. Ale skończyło się tylko na wysłuchaniu kilku słów ogólnie uważanych za obraźliwe. To były inne czasy. Żadnych porąbanych WORDów nie było. Egzaminy zdawało się tam, gdzie się uczyło i sprzętem, na którym się uczyło. Ech, zaraz popadnę w jakąś nostalgię.

 

Pozdrawiam i życzę wszystkim przyszłym kierowcom pomyślnego zdania egzaminu. Oczywiście za pierwszym podejściem.

Edytowane przez sp4xkp

Honda PC800, Honda NTV 650, Suzuki GS500E, Junak 121, Router A500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...