Skocz do zawartości

Rozpoczęcie sezonu/zlot , PKP CARGO W-wa 24 Kwiecień


ponczo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Poniżej posty emila z moto.kirc.pl

 

Sob Sty 09, 2010 3:03 pm

24 kwietnia 2010r. o godzinie 18.00 lub wcześniej jak ktoś może odbędzie się zlot/otwarcie sezonu na warszawskim Cargo <wirażowa , parking>.Głównie skuterowcy ale mile widziane i inne motorowery lub 4-o kółki .Będą pokazy stuntu i jakieś wyścigi.Zapraszam bo będzie większość Mazowsza gdyż zostało to rozgłośnione we wszystkich możliwych forach , gronach itp.Pozdrawiam i zapraszam

 

Sob Sty 09, 2010 5:15 pm

Konkretniejszych informacji nie ma poza tym że odbędzie sie to 24 kwietnia o godzinie 18 na warszawskim Cargo na parkingu na końcu ulicy wirażowej. Tuż przy wiadukcie co wylatuje na ul.poleczki.Organizatorem jest forum mieloch. Zostało to nagłośnione gdzie tylko się dało i gdzie tylko się da więc liczymy na super wyniki.Zapraszamy wszystkich i na wszystkim , popytajcie znajomych.

 

Nie Lut 21, 2010 11:57 am

A więc tak na zlocie będzie całe mazowsze motorowców (mam nadzieje) bo rozgłos daliśmy bardzo duży , bo na kilku forach , itp..Ma przyjechać repezentacja mazowsza scooter-stunt, grupa wawa moto team , warszawski stunt , i moja ekipa SQT Cargo Team. Dodatkowo kolega z teamu powiedział nam że chciał skontaktować się w najbliższym czasie z Przemkiem Budnickim aby postarał się zorganizować chłopaków ze Sreet Fighters Festival oraz chciałem zaprosić Samego Przemka Budnickiego (sędziego na street fighters festival) jego siostrę Helenę Budnicką (startowała w rajdach enduro), Piotrka Pietrasika (Jest współzałożycielem grupy internetowej pl.rec.motocykle i związanej z nią największej internetowej społeczności motocyklowej w Polsce) oraz cały zespół salonu motocyklowego Motorista. Do tego rozmawaiłem ze znajomym, który mógłby dodatkowo zagadać do kilku "Dawców". Na dodatek koega chciał zorganizować taką małą niespodziankę w postaci grilla i kiełbasek. Więc na pewno nię będzie źle , będzie zlot na całe mazowsze , a więc nie będzie to czas stracony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie te znane nazwiska możecie sobie powsadzać między bajki.

A i przede wszystkim ogarnijcie temat. Kiedyś w mojej okolicy było niby otwarcie sezonu i tak się chłopaki (15-18 lat) rozreklamowali ze przyjechało może ze 100 motocykli (całe szczęście ze tylko tyle, bo by ich zabili), ale oni byli przygotowani na max 20.Jedne wyciągnął kiełbasę z reklamówki , a drugi zaczął rozpalać ognisko, a reszta się zmyła. Zostali organizatorzy i jeszcze z 5-10 znajomych /(chyba) :biggrin:

 

A właśnie , jeszcze zaprowadzili wszystkich na jakąś błotna górkę, gdzie każdy uwalił sprzęta maxymalnie

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pewnie te znane nazwiska możecie sobie powsadzać między bajki.

A i przede wszystkim ogarnijcie temat. Kiedyś w mojej okolicy było niby otwarcie sezonu i tak się chłopaki (15-18 lat) rozreklamowali ze przyjechało może ze 100 motocykli (całe szczęście ze tylko tyle, bo by ich zabili), ale oni byli przygotowani na max 20.Jedne wyciągnął kiełbasę z reklamówki , a drugi zaczął rozpalać ognisko, a reszta się zmyła. Zostali organizatorzy i jeszcze z 5-10 znajomych /(chyba) :biggrin:

 

A właśnie , jeszcze zaprowadzili wszystkich na jakąś błotna górkę, gdzie każdy uwalił sprzęta maxymalnie

pzdr

haha Dobrze że nie jestem tego organizatorem głównie będą same skuterki wiadomo :D ale będzie wtopa jak policja przyjedzie i kontrole walnie tam większość poleci :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspomnę że nie jestem organizatorem tej oto imprezy. Jest nim forum internetowe Mieloch motocykle

 

Daję ty link do ich tematu http://forum.mieloch.pl/viewtopic.php?t=38...r=asc&start=400

 

 

A do kiełbasek będzie musztarda i keczup :icon_question:

 

jeśli chcesz mnie ośmieszyć to rób to z głową i stylowo a nie jak dzieciak

Edytowane przez ponczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...