Skocz do zawartości

Szukam następcy Bandyty


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Klod, naprawdę kup XX-a, to jest najlepszy wybór.

 

No tylko czy on się mieści w masie całkowitej?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak z eksploatacją, awaryjnością, jakimiś przypadłościami.

P.s Zx12 ma piękne lusterka.

 

To bardzo udana jednostka, gówna bym Klodowi nie wciskał.

Może niech zapyta Porka z forum, on nią nap**dalał na torze i może coś wiecej rzuci w temacie.

XX to straszna kloumbryna i z motocyklem sportowym ma tyle wspólnego co pasaż mały z masażem pały.

Klod może koledzy zaproponują Ci Hondę Gold Wing? :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam dylemat XX, haya lub 12. Jeździłem wszystkimi - 12 - strasznie wysoka w siodle - jak dla mnie a mam 185 wzrostu ale potencjał miała. Hajka odpadła z powodu że jeżdżę z pasażerem - pozycja pasażera niezbyt wygodna. No i pozostał XX i nie żałuje. Idealny do wszystkiego , poręczny w mieście, wystarczająco mocny i szybki i wygodny. Śmigałem po europie z przebiegami dziennymi po 1000 km i nie narzekaliśmy.

Miałem okazje śmigać przez poł z polski z Hajką i XX nie odstępował jej ani na moment , i tam gdzie ja raz tankowałem hajka prawie dwa.

Co prawda mojego XX sprzedałem ale szukam już następnego bo to chyba najlepszy bike z omawianych no i to Honda :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem od czego tu zacząć ; ) Kiedyś pisałem (chyba) na tym forum o różnicach po przesiadce z XX na ZX-12, a także o serwisie zimowym ZX-12. Jakieś tam mity z tym modelem związane chyba też obalałem ; )

 

Jak będzie konkretny request, to się mogę pokitrać nad jakimś opisem - w przeciwnym razie odsyłam do szukajki ; )

 

Może tylko na szybko odniosę się do awaryjności. Nie stwierdziłem żadnych anomalii. Przy zachowaniu terminów itd., można lać i jeździć bezstresowo. Ale tak chyba jest obecnie już w przypadku większości japońskich maszyn.

 

Orass - nie wiem czy Klaudiusz to bardziej turysta czy zawadiaka. Mnie raczej ciągnie w kierunku popylania - dlatego właśnie zmieniłem kloca kanapowego, na kloca sportowego. Granice XX w tym zakresie wyczerpują się o wiele szybciej niż w ZX-12. Z drugiej strony XX jest o wiele bardziej user-friendly. No ale to jak mówiłem, książkę można pisać.. : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Klod jeśli nadal szukasz to tego http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...9entry1599819 możesz spokojnie zamówić z dostawą do domu, nawet nie musisz go oglądać, będziesz zadowolony :)

Spoko, Shreku właśnie napisał do mnie ...... zbieram kasę ale czy zdążę? .... zobaczymy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klod jeśli nadal szukasz to tego http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...9entry1599819 możesz spokojnie zamówić z dostawą do domu, nawet nie musisz go oglądać, będziesz zadowolony :)

No Klod, godny uwagi sprzęt. Lepszy wg. mnie dla Ciebie niż ZX12 :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

, i tam gdzie ja raz tankowałem hajka prawie dwa.

 

 

 

to sa dwa wyjscia. albo ten co jezdzi na hajce nie potrafi jezdzic w miare oszczednie albo ty jezdzisz jak dieslem i max 120 ;)

 

 

 

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...