Skocz do zawartości

Kupiłem nowe moto! - Husqvarna WR 125


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj (6.04.2004) nastąpiła historyczna chwila w moim życiu :)

Stałem się szczęśliwym posiadaczem HUSQVARNY WR 125 1999 z Karpacza. Moto jest na prawde w dobrym stanie, z resztą to się okaże w czasie użytkowania. Jedno co jest do wymiany to opony. Poza tym wszystko sprawne.

Zamieszczam kilka zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam wszystki części ubioru do enduro poza buzerem który w niedalekiej przyszłości kupie :)

wlasnie mam pytanie co do buzera - czy lepszy na siateczce czy taki kolorowy plastikowy?

czy warto do tego kupować jeszcze pas nerkowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten na siatce jest droższy ale chyba wygoniejszy ( tak mi sie wydaje) Ja mam buzer foxa i jest barzdzo wygodny przy czym chroni bardzo dobrze. W siateczkowym niemiałem okazji jeżdzić ale z tego co widze na zawodach i w tv to większośc zawodników używa zwyklłych plastikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maszynka fajna, jesli chodzi o częsci to mozesz zaopatrywać sie u tomka zycha, www.zychoffroad.pl najtaniej w polsce chyba.. a co do buzera to polecam crossowy bez siateczki, do tego dokupic nałokietniki, poniewaz jak jest gorąco w lesie to ubierasz bo na koszulke i jest ok. W siateczce ma mój ojciec, fajny ale raz że gorąco w nim jest a dwa źle mi sie w nim jeździło i jest o wiele droższy ok 650zł. Co do pasa nerkowego to wg mnie to podstawa, poniewaz podtrzymuje kręgosłup i ochrania przed uszkodeniami. Ja bez pasa nie moge jeździc bo zaraz wszystko mnie boli. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że zabrałeś mojemu koledze ten motorek z przed nosa

 

mi już tyle razy sprzątneli motory sprzed nosa ze sam sie do tego przyzwyczaiłem, ale ciesze sie z tego bo z tego co widze to po miesiącu te same motory były sprzedawane przez nowego właściciela. niech twój kolega kupi husqvarne CR z warszawy '96 za 6000. Jeśli chcesz dokładniejsze wiadomości to pisz na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...