Skocz do zawartości

Buty turystyki


Rekomendowane odpowiedzi

.....ale najpierw muszę znaleźć sklep w którym je przymierze .

To zrób to na 100%. Ja kiedyś nie mając takiej możliwości, zakupiłem buty Diadora i okazały się o dwa numery za małe. Normalnie noszę 42 a wybrałem 44. Szczególnie były niskie na tz. podbiciu. Straciłem tylko kasę na przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polece Pumy V3 GTX z goretexem. zajebiscie wygodne buty. zrobilem w tym sezonie ok 5000km w tych butach, nie jedna ulewa mnie dopadła i 100% speniaja swoje zadanie. Cena jest bardzo dobra bo jak na moje oko płacenie za kalosze z daytony 1200zł to lekka przesada tym bardziej ze sa bardzo ciężkie, o wyglądzie nie wspominam bo to sprawa indywidualna.

 

nie wiem jak bedzie z zywotnoscia Pumy ale po 5000km wygladaja jak wyjęte z pudełka. Komfort użytkowania jest niesamowity. cały dzień buty na nogach i zero zmęczenia, do tego jeszcze są bardzo lekkie

 

kupowalem u tych kolesi: http://www.motorabat.pl/1569-buty-puma-roadster-v3-gtx.html

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek ST

Ja smigam ( smigalem )w butach Bullson za niecale 100€ juz 8 sezon to sie znaczy okolo 75tys.km.

http://img97.imageshack.us/img97/1723/070912bullsonmaddoxafb4.jpg

moge powiedziec ze sa OK.jak za taka cene.Obecnie zamowilem Daytony ten model

http://www.boese-preise.de/ebaybilder/Daytona/2011/Road-Star.jpg

do przymiarki.mojego rozmiaru :blush: nie mieli na stanie.

Te Pumy ktore bart_b zapodal wygladaja calkiem porzadnie (no i ta cena)tylko w moim

przypadku nie mam mozliwosci przymiarki nie wspomne o probnej jezdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puma jest dostępna w DE w jednym z marketów, na 99% w polo.

 

BTW Walsnie je przetestowalem po raz kolejny. 150km w ciężkiej ulewie. zero przemakania, czego nie moge powiedzieć o przereklamowanych produktach Rukka. spodnie mam pierwszy sezon a ciekną jak stara szmata.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek ST

puma jest dostępna w DE w jednym z marketów, na 99% w polo.

 

BTW Walsnie je przetestowalem po raz kolejny. 150km w ciężkiej ulewie. zero przemakania, czego nie moge powiedzieć o przereklamowanych produktach Rukka. spodnie mam pierwszy sezon a ciekną jak stara szmata.

 

W ta sobote bylem w wszystkich mozliwych marketach:Louis,Hein Gericke,Polo,Helm Profi i nigdzie Pumy nie mieli.

Twoj post troche mnie zmartwil :sad: gdyz zamowilem tez kurtke i spodnie Rukka,no ale jak napisalem zamowilem

bez zobowiazania kupna , tylko do przymiarki i ewentualnie probnej jazdy ,a jak bedzie ok.to dopiero

ewentualny zakup.

No nic, podzwonie troche po za granice mojej wiochy,a noz widelec cos znajde :)

Edytowane przez Gienek ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to juz musieli sie wycofać bo w zeszłym roku na jesieni na bank w polo były pumy dostępne bo osobiście oglądałem kilka modeli w dobrej kasie. A co do rukki to pisze szczerze bo nic mi z tego ze sciemnie. na prawde jestem mocno zawiedziony i całe szczęscie ze nie kupiłem kurtki do kompletu a nosiłem sie z takim zamiarem bo bym się pochlastał.

 

kolega kupił komplet helda z gore i pomijam wygląd i wykonanie bo jest o nibo lepsze niż rukka to jeszcze chłop jest suchy a ja mam basen po pół godziniy. dzieki Bogu dałem 600zł a nie 1500zł bo bym sie chyba pochlastał

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gienek ST

To jest ten model,podobno cos nowego.

http://www.championmotouk.com/avactis-images/MensClothing/Jackets/RukkaJackets/Rukka_Athos_Oversize_Goretex_Jacket_Yellow_Lg.jpg

No nic,poczekam na telefon i obadam sprawe,a co powiesz na textyl z polki

Vanucci.

Dzieki za info(Rukka) ,teraz wiem na co zwrocic szczegolna uwage.

Lubie wypowiedzi z pierwszej reki.

Edytowane przez Gienek ST
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuje wątek , bo w najbliższym czasie chciałbym wymienić moje styrane życiem butki na nowe . Moje typy to :

 

Sidi adventure gore-tex ,

 

Alpinestras durban gore-tex i

 

TCX infinity gore-tex

 

Daytona spirit xcr

 

Jeśli ktoś miał styczność z powyższymi to proszę podzielić się wrażeniami i doradzić :)

Edytowane przez skilos

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daytona spirit xcr

 

Jeśli ktoś miał styczność z powyższymi to proszę podzielić się wrażeniami i doradzić :)

 

Daytony świetne. Naprawdę bardzo wygodne buty. Nie mam co prawda porównania z produktami innych firm, ale z tych butów jestem bardzo zadowolony. Gdybym miał kupić buty po raz kolejny to wziąłbym te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem nic sugerować , ale one są w moim rankingu nr 1 .Ranking oparty o opisy w większości ze sklepów .Mam podobne z Formy ale przeciekają na mokrym choć są wygodne .thx za odpowiedź.

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Road Star lub Travel Star. Będą tak samo wygodne przy nieco lepszym trzymaniu stopy. Ewentualnie, trzymając się tego samego typu buta (enduro), zastanowiłbym się nawet nad modelem Trans Open GTX (Spirit to w nomenklaturze Daytony buty sportowe ;) ). Jeśli chodzi o trwałość, Daytony są jednymi z najbardziej wytrzymałych butów motocyklowych na tej planecie :), ale Sidi Adventure też są naprawdę pancerne. Nie znam tego modelu Alpinestars, za to TCX odrzuciłem osobiście przy wyborze butów dla siebie z powodu opinii o słabej trwałości szwów i membrany (o dziwo, przy stosunkowo wysokiej cenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się będę trzymał Daytony choć Sidi Adventure też zbierają dobre oceny .Ale nie miałem okazji poznać oceny użytkowników Sidi.

"Gdy szykuję śniadanie, zwykle se o korkach słucham, jak tkwią te ch*je w tych jebanych autach."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...