Skocz do zawartości

silnik po pożarze


Tomek_W
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar kupić honde 450 ocalona z pożaru ale nie zostało z nie za wiele. właściwie to został silnik rama i jezcze kilka metalowych elementów i z tąd wypływa moje pytanie co zroc z takim silnikiem?

co napewno trzeba przeczyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam zamiar kupić honde 450 ocalona z pożaru ale nie zostało z nie za wiele. właściwie to został silnik rama i jezcze kilka metalowych elementów i z tąd wypływa moje pytanie co zroc z takim silnikiem?

co napewno trzeba przeczyścić?

Na pewno ROZUM musisz przeczyścić :biggrin:

Jeżeli rama ma opalony lakier to nadaje się tylko jako stojak pod lekki telewizor.

Silnik rozebrać na części i sprzedać pojedyńczo na alledrogo :biggrin:

Nawet krótkotrwały pożar silnika niszczy sporo drogich elementów takich jak instalacja,gaźniki itd.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik czy rama po pożarze do niczego się już nie nadaje ponieważ straciła swoją wytrzymałość.Oczywiście możesz coś z tego poskładać ,ale ja już bym się bał na takim czymś jeździć ,a już na pewno nie opychał części dla innego motocyklisty (chyba że by wiedział co bierze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik czy rama po pożarze do niczego się już nie nadaje ponieważ straciła swoją wytrzymałość.Oczywiście możesz coś z tego poskładać ,ale ja już bym się bał na takim czymś jeździć ,a już na pewno nie opychał części dla innego motocyklisty (chyba że by wiedział co bierze).

 

A dlaczego nie ?

Wał korbowy,korbowody,tłoki,skrzynia biegów czy zawory z głowicy są do wykorzystania.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No środek oczywiście ,ale obudowa silnika to chyba nie za bardzo? Kiedyś słyszałem taką opowieść ,że jeden koleś kupił od drugiego jakąś maszynę rolniczą po pożarze i nie posłużyła mu zbyt długo zaczeła się najzwyczajniej sypać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pozar,to chyba z dwa lata temu był

 

Niekoniecznie ... Elementy metalowe po pozarze bardzo szybko koroduja. Cos podobne jak po spawaniu.

Kiedys znajomy malowal przypalona maske w samochodzie - wsystko bylo niby wyczyszczone i zbrobione jak nalezy, a mimo tego pozniej byly problemy z powlaka lakierniczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...