Skocz do zawartości

POCZATEK SEZONU


Chriss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i zniżki za bezwypadkową jazdę trafił szlag...

Czy mogłabyś rozwinąć tą jakże krótką myśl?

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Spacerowej jechałam prawym pasem za ciężarowką, jak się zrobiło miejsce na środkowym, to se na niego wjechałam i dodałam gazu. Chwilę potem ciężarówka, która była już jakiś metr przed moim przednim kołem zjechała przede mnie, więc odbiłam na prawy(gdzieś czymś trącając ciężarówkę). Tam, jak się okazało, stał samochód. Cięzarówka sobie pojechała, a ja zostałam z Panem, któremu przytarłam nogą drzwi, zgiętym podnóżkiem, dźwignią hamulca w kształcie znaku nike oraz bolącą stopą.

 

ku*wa.

 

Dobrze, że lakier nie ruszony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czekałem kiedy napiszesz o lakierze :smile:

Cale szczęście, że skończyło się tylko na bolącej nodze.

Masz za słabe moto :wink: dałabyś gazu to ciężarówka nie zdążyłaby zajechać :icon_rolleyes:

Wal zniżki, ważne, że jesteś.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wal zniżki, ważne, że jesteś.

 

pozdro

Ale skoro już jestem, to mogę się powkurzać ;) na głupich kierowców, stracone zniżki i że znowu muszę wydać kasę na motocykl. A teraz idę na rentgen stopy, bo skubana coraz bardziej boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre. Dobrze że się nic poważniejszego z Tobą nie stało - mam nadzieje że ze stopą będzieok.

Dziś z rana i mi się upiekło, bo mi koleś zajechał drogę - nie popatrzył (a nie jechałam szybko). Zdążyłam uciec.

Jeszcze się nie przyzwyczaili (znowu!) do motocyklistów.

Edytowane przez Irys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze się nie przyzwyczaili (znowu!) do motocyklistów.

Niby tak. Ale po zastanowieniu wydaje mi się, że to akurat koleś, w którego przywaliłam nie zauważył ciężarówki. Bo one raczej same z siebie gwałtownych manewrów nie wykonują. A tam są wyjazdy spod hotelu i spod bloków i wydaje mi się, że z któregoś z nich wyjechał koleś - pod koła ciężarówki, która żeby nei walnąć w niego, wjechała mi pod koła. Ale czy tak było już się raczej nigdy nie dowiem, bo kierowca ciężarówki nie zauważył że sięcokolwiek stało...

 

No i zostaje nam chyba liczyć, że już wykorzystałysmy limit pecha na ten rok ;)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Dobrze, że lakier nie ruszony.

Jasne. Przecież tylko on trzyma sztrucla w całości.

:icon_twisted:

pzdr

Edytowane przez Igor

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka, Ty cała noga cała motur cały, dobrze jest. A zniżki, jakie zniżki, za OC na moto?

Przecież to i bez zniżek jest 100 zł za rok. A nie jestem przekonany czy to się na puszkę przekłada, a jak w innym towarzystwie to już na 99% się nie przełoży ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze szybkiego powrotu na moto.

Ależ tu nie ma do czego wracać. Bo przerwy żadnej nie było :bigrazz: Noga kolorowa, ale cała, dźwignia hamulca wyprostowana, podnóżek lekko walnięty, ale nie czuć tego. Niestety kawalek plastiku mi się odlamał :(

 

I dzięki wszystkim za troskę i miłe słowa. Tym małpom też ;P

 

No i że szczęście miałam, to wiem. Nadal nie bardzo wiem jakim cudem się nie wyłożyłam ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka - współczuję. Głupka z ciężarówki kara boska spotka, jeśli zawinił i świadomie uciekł.

 

Shiningami - miło było poznać Cię w realu.

 

Powinklowałem dziś trochę, ale opon jeszcze nie pozamykałem. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...