Skocz do zawartości

GSXR 1000 k3 problem z mocą!!


Zolw84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Moja gixa ma pewna przypadłość a mianowicie osiąga tylko 250km/h ale nie jest to spowodowane tym ze kończą się jej obroty tylko przy ok 10 tyś obr/min dochodzi do 250 km/h i nie idze więcej!!

Kiedyś miałem problem z zaworem exupa (teraz mam wyłączony! nie wyjety tylko wyłączony!!)ale moja dolegliwość występowała również przed problemem!! podczas walki z exupem wymieniałem również tłumik z akcesoryjnego na standardowy!! brak reakcji! oczywiście filtr i swiece również są wymienione!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że komuś wystarczy to nie znaczy, że tak ma być.Te moto powinno pokazywac znacznie wiecej, a skoro tak nie jest to własnie starmy sie dojśc tutaj czemu. Tylko własciciel mógłby czesciej tu zaglądac bo inaczej nici z gadki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem, że zamknie budzik chodzi mi o przyspieszenie czy silnik ma normalną elastyczność czy zamula o to chodzi żebyśmy coś więcej wiedzieli. Chodziło mi o to, że 250 nie zapieprza się zbyt często i według mnie jest to prędkość wystarczająca chyba, że silnik nie wchodzi na obroty tak jak powinien, jak byśmy to wiedzieli to można by było dalej szukać i się zastanawiać a tak to możemy tylko podebatować czy 250v max to wystarczająco na nasze drogi czy nie i moje zdanie jest takie że wystarczająco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...