Skocz do zawartości

młodzi mają problem - nowe prawko, nowe przepisy kat. a


Rekomendowane odpowiedzi

Ks, kiedy ostatnio byles na kaszubach? tu sie sporo zmienilo w przeciaguostatnich 10 lat. Co do drog asfaltowych to ja za kaszubskimi tez nie przepadam bo winkle owszem sa ale tam moze byc wszytko, ja nawet slonia sie spodziewam... co do ciekawych miejsc u mnei w okolicach to jest ich duzo ale malo o nich wiadomo i wymagaja innego typu motocykla :) ja osobiscie uwielbiam okolice wdzydz tucholskich, bory tucholskie... chcial bym tam umrzec ;)

 

co do przepisow to ja uwazam ze na kazdym motocyklu mozna sie siwietnie bawic i wcale nie trzeba miec do tego miliona koni mechanicznych :) troche jezdzilem na dr 125 mojej ex i zawsze w pelni usmiechniety jakie to fajne, lekie, moge z tym robic wszytko, malo wymaga i wogole pelen relaks :flesje:

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ks, kiedy ostatnio byles na kaszubach? tu sie sporo zmienilo w przeciaguostatnich 10 lat. Co do drog asfaltowych to ja za kaszubskimi tez nie przepadam bo winkle owszem sa ale tam moze byc wszytko, ja nawet slonia sie spodziewam... co do ciekawych miejsc u mnei w okolicach to jest ich duzo ale malo o nich wiadomo i wymagaja innego typu motocykla :) ja osobiscie uwielbiam okolice wdzydz tucholskich, bory tucholskie... chcial bym tam umrzec ;)

 

co do przepisow to ja uwazam ze na kazdym motocyklu mozna sie siwietnie bawic i wcale nie trzeba miec do tego miliona koni mechanicznych :) troche jezdzilem na dr 125 mojej ex i zawsze w pelni usmiechniety jakie to fajne, lekie, moge z tym robic wszytko, malo wymaga i wogole pelen relaks :flesje:

 

Yago, w Gdansku nie bylo mnie juz prawie 7 lat, na Kaszubach troche mniej. Tak ak sam powiedziales, Szymbark byl moim ulubinym miejscem ( z reoly mieszkalismy na Poczcie I - P , Wierzyca i okolice. Bory Tcholskie tez fajna sprawa.

 

Co do motoykla tak samo uwazam, ze na kazdej mozna sie swietnie bawic, 125 - ka to zajefajna sprawa, mi bardz przypadl do gustu nowy Duke 125.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

za takie rasistowskie wypowiedzi masz szanse opuścić to forum na długo

 

za młody jesteś na takie teksty a w lesie życzę ci garści drobnego śrutu od łowczego :icon_biggrin:

 

 

Piotrze szkoda że nie mogę Ci zdać plusa za powyższą wypowiedź i za walkę o szacunek do starszych i kulturę na FM ... :buttrock: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwin, pogadamy , bo mimo najszczerszych checi naprawde nie widze dla jakiego rejonu milabym jechac do Polski aby smigac ? Duzo blizej mam fajniejsze tereny a i kultura na drodze tez jakas inna :icon_mrgreen: Chyba, ze Endurakiem aby po bezdrozach posmigac, bo tylko to jeszcze wchodzolo by w rachube, tyle tylko, ze Endurak coraz mniej przestaje mnie bawic.

 

:crossy:

 

 

Nie no jasne! Ile Ty mieszkasz w tych Niemczech, że już zapomniałeś jak jest w Polsce? A skoro tak - to endurakiem rozjeżdżaj niemieckie lasy. Powoodzenia.

P.S. Moim zdaniem w każdym kraju, jak się tylko chce i potrafi można znaleźć ciekawe miejsca...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne! Ile Ty mieszkasz w tych Niemczech, że już zapomniałeś jak jest w Polsce? A skoro tak - to endurakiem rozjeżdżaj niemieckie lasy. Powoodzenia.

P.S. Moim zdaniem w każdym kraju, jak się tylko chce i potrafi można znaleźć ciekawe miejsca...

 

 

Kobieto, czy Ty cierpisz na rozdwojenie jazni ? Moze jak masz bezmyslnie klepac po klawiatirze, to zrob mezowi herbate. Jezeli juz mnie cytujesz to moze najpierw czytaj tak dlugo az zrozumiesz co napisalem, bo jak juz wczesniej wspominalem, masz z tym naprawde problemy.

 

Widzisz gdzies w mojej wypowiedzi abym wjezdzal lub rozjezdzal jakiekolwiek lasy ?

 

Mam Ci naprawde wytlumaczyc jaka jest roznca miedzy lasami a bezdrozami ? ? ? Ogarnij sie troche.

 

P.S. Mozesz wyjasnic na jakiej podstawie sadzisz, ze zapomnialem jak jest w Polsce ? Z fusow wywrozylas ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, czy Ty cierpisz na rozdwojenie jazni ? Moze jak masz bezmyslnie klepac po klawiatirze, to zrob mezowi herbate. Jezeli juz mnie cytujesz to moze najpierw czytaj tak dlugo az zrozumiesz co napisalem, bo jak juz wczesniej wspominalem, masz z tym naprawde problemy.

 

Widzisz gdzies w mojej wypowiedzi abym wjezdzal lub rozjezdzal jakiekolwiek lasy ?

 

Mam Ci naprawde wytlumaczyc jaka jest roznca miedzy lasami a bezdrozami ? ? ? Ogarnij sie troche.

 

P.S. Mozesz wyjasnic na jakiej podstawie sadzisz, ze zapomnialem jak jest w Polsce ? Z fusow wywrozylas ?

 

:crossy:

 

Czytam to, co piszesz i tak napisałeś. Nie siedzę w Twojej głowie, więc mogę tylko i wyłącznie odbierać to, co piszesz. I coś mi się wydaje, że jakieś seksistowskie pierwiastki z Ciebie wyłażą :biggrin:. Ale i tak Cię lubię :biggrin:.

 

P.S. Lasy mogą być bezdrożami, a bezdroża same w sobie nie oznaczają terenów bezwartościowych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Lasy mogą być bezdrożami, a bezdroża same w sobie nie oznaczają terenów bezwartościowych.

 

Piorko, Zdaje sobie sprawe z tego, ze kobiecy mozg funkcjonuje nieco inachej. :icon_mrgreen: Zajrzyj od czasu do czasu do tematu " Ostry Kawal ". Jak wieksosc facetow mowie i pisze prosto jak najbardziej potrafie. Czyli jezeli pisze bezdroza to mam na mysli bezdroza. Jezeli mam na mysli las - to pisze LAS, w przeciwienstwie do Ciebie nie dorabiam teori spiskowych.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ks - rider wstydź się dokuczać dziewczynie . Ja również poczułem się nieswojo czytając że do Polski nie warto jechać motocyklem , chyba że na enduro .

Założę się że połowa niemieckich motonitów na tamtejszych super drogach nie zamyka tyle razy licznika ile ja na polskich chociaż mamy ograniczenia .

Dla wolniejszych motonitów widocznie również mamy coś do zaoferowania skoro można u nas spotkać moto z całej Europy.

Przyjeżdżaj śmiało do Polski na moto tylko zamiast ćwiczyć od razu podnoszenie ciężarów rozejrzej się w koło a z pewnością coś dla siebie znajdziesz ,a jeśli nie to piórko albo ja chętnie Ci pomożemy ( oczywiście trochę uszczuplając. Twoje trunkowe zapasy :icon_mrgreen: ) .

Edytowane przez marian65
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przyjeżdżaj śmiało do Polski na moto tylko zamiast ćwiczyć od razu podnoszenie ciężarów rozejrzej się w koło a z pewnością coś dla siebie znajdziesz ,a jeśli nie to piórko albo ja chętnie Ci pomożemy ( oczywiście trochę uszczuplając. Twoje trunkowe zapasy :icon_mrgreen: ) .

 

Jestem do dyspozycji :icon_mrgreen: :flesje:

 

Marian65 - dzięki za wsparcie :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałem wcześniej. 11 luty 2012

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z tym prawkiem po nowemu?

 

Jesteś złośliwy. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co? Koniec świata?

Zgadles.

Edytowane przez Krempy

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...