Skocz do zawartości

Im nowszy tym gorszy ??!!


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W kazdym kraju kombinuja. W niemczech wcale nie latwo znalesc auto z ksiazka serwisowa. Owszem pare pierwszych lat by gwarancji nie stracic to sie jezdzi do ASO, ale potem kazdy liczy a niemcy umieja liczyc euro oj umieja.:) Poza tym czemu polak moze korygowac a turek nie?:)

Co do starych diesli to jezdze okularem z 3 litrowym dieslem i mam na liczniku okolo 400k km. Moje glowne zmarwienie to paliwo w baku. Owszem przepalaja sie jakies zaroweczki i rdza jest przypadloscia tego auta ale od strony silnika i skrzyni to nie do zaje...

Mam aktualnie dziwna zachcianke kupienia czegos z slinikiem 320 CDI i tez troche watpliwosci sie wkradlo. Drogie jak byk, oszczedniejszy nie jest, czesci kosmos a przebiegi rzedu 400k to marzenie.

Niestety z autami jest jak z laskami - mlodziutkie kusza najbardziej a te stare to tylko jako uzytkowe.:)

 

 

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do starych diesli to jezdze okularem z 3 litrowym dieslem i mam na liczniku okolo 400k km. Moje glowne zmarwienie to paliwo w baku. Owszem przepalaja sie jakies zaroweczki i rdza jest przypadloscia tego auta ale od strony silnika i skrzyni to nie do zaje...

 

Miałem takowego. Palił 11l w mieście, ale różne cyrki się z tym cudem działy. Miał 360000km(na liczniku :wink: ).

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze to ile mial na liczniku nie odzwierciedla prawdziwego jego przebiegu, ktory mogl byc conajmniej x2...

:icon_mrgreen:

Francuz to był także pierun wie... W każdym razie 136KM i już można było jakoś pojeździć :crossy:

 

____________

A wracając do tematu. Jak tak dalej pójdzie z autami, że bardziej się liczy kasa zostawiona w serwisie niż bezawaryjność, to trzeba będzie nabyć 3x Mercedesy 124, albo 3 Vectry, zakonserwować i każdego przez 10 lat używać. Podobnie z motongami, jeżeli moc będzie ograniczona do 100KM.

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Krótko sie wtrące z reklamacją paliwa ze stacji - sytuacja z autopsji:

Kumpela zatankowała, przejechała około 20-30 km, auto stanęło - zadzwoniła jako że mam "chody" w serwisie VW to ją sciągneliśmy - po kilku godzinach chłopaki z serwisu stwierdzili - paliwo - i włąśnie coś sie solidnie zj**ało we "wytryskach", i co jej poradzili jako serwis, który przypadkiem ma sporo spraw w sądzie o anulowanych gwarancjach z powodu paliwa - ma pojechać tego samego dnia z conajmniej 2 świadkami na stacje, zatankować w bańkę, po czym rozpocząć miłą rozmowę o zaistniałej sytuacji, jeśli nie będzie sensowanego odzewu - tel na policję z wyjaśnieniem sprawy - przyjadą napewno. W tej sytuacji pracownik zadzwonił do swojego szefa szefów, szefo przyjechał, zapytał, kiwnął głową i wybecelował 2,5 tysiaka, a na koniec sie uśmichnął, dał flaszkę i powiedział - " no wiecie państwo - życie i ciężkie czasy...

 

idzie wygrać - tylko liczy sie czas

Edytowane przez janciownik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy np sprzedał audi a8 z przebiegiem 192 tk a faktycznie było 420 ale wewnątrz nawet najwiekszy szpec by tego nie dojrzał auto w idealnym stanie było :)

 

Chwalenie się oszustwem (a dokładnie art 286 par 1 KK) naprawdę jest teraz w modzie?

 

 

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy np sprzedał audi a8 z przebiegiem 192 tk a faktycznie było 420 ale wewnątrz nawet najwiekszy szpec by tego nie dojrzał auto w idealnym stanie było :)

Pokolenie JP.:)

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy np sprzedał audi a8 z przebiegiem 192 tk a faktycznie było 420 ale wewnątrz nawet najwiekszy szpec by tego nie dojrzał auto w idealnym stanie było :)

Ja takiego "znajomego" to bym za uszy powiesił.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wy myslicie ze gdyby ten jego"znajomy" wystawil ja z przebiegiem 420 tys ktos by na nia spojrzal??? Polska to bardzo dziwny kraj a polacy... CZasem sie zastanawiam czy jestesmy tacy naiwni czy udajemy.. Wystarczy popatrzec na zagraniczne strony typu mobile Tam wiekszosc aut z roku 2000 i wzwyz ma przebieg ok 300 tys km i tam ludzie to kupuje a polacy na to nie patrza albo handalrze sprowadzaja i z 300 robi sie 180 a nawini kupuja i sie ciesza ze maja auto z niskim przebiegiem :icon_rolleyes: Na tym forum nawet ktos dal przyklad z hayabusa... Jakis uczciwy motocyklista wystawil ja z przebiegiem 80 tys i nikt nawet za duzo na nia nie patrzy o kupnie nie wspomne bo inne maja przebieg ok 30 tys km Co w takim motorze jest rzecza smieszna :icon_mrgreen: No ale jak juz wspominalem polska to dziwny kraj i jeszcze duzo wody musi uplynac zeby cos sie zmienilo na lepsze :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być naiwniakiem aby wierzyć, że powyżej danego przebiegu sprzeda się auto bez problemów.

 

Jest pewna granica powyżej której jest dylemat - bujamy się ze sprzedażą dłuuuuuugo, albo kręcimy i idzie z miejsca.

 

Jak się to komuś nie podoba to jest naiwny i żyje chyba w innym kraju.

 

I nie, nie mówię to jako ktoś kto kręcił aby sprzedać. Po prostu wiem jakie są realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...