Skocz do zawartości

Ducati w pigułce leczniczej/na zimę


Rekomendowane odpowiedzi

Aby odciążyć tematy bardziej rzeczowe oddaje do Waszej dyspozycji ten projekt.

Z założenia jest to dla osób z traumatycznym cierpieniem nie mogących zrozumieć i zaakceptowac irracjonalnego wyboru i kupna motocykla marki Ducati.

Można zadawac pytania i odpowiadać.

Z lewej strony ringu mam kubeł pomyj, z prawej strony wiaderko miodu. Na stoliku są ciasteczka i napoje. Wszystko dla Was, można smiało używać wszystkiego. Jedyna zasada to nie okreslamy potencjalnego i domniemanego zawodu matki przedmówcy, reszta dozwolona. Ring skanalizowany, jad, kompleksy i zimowa adrenalina spłyną równym tempem grzecznie do rynsztoka, nie pytajac się o to z czyjej strony płyną.

1, 2, 3 -fight!

Jedziemy panowie :biggrin:

p.s: jeśli ten temat przejdzie przez moderatorskie wnyki, i nie licuje z powagą działu, to poprosze o przenosiny do wolnej strefy.

Edytowane przez jarek s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie udzielałem się na forum od dobrych 4-5mies (jednak narodziny Córki to dla faceta ogromny szok, ale jakże pozytywny), więc możesz się czuć zaszczycony, że w pierwszym poście odzywam się u Ciebie.

 

Nie mogę się doczekać wiosny. Wyjadę na pierwszą przejażdżkę moim 600 Super Sportem ;]

 

YEAH!!!

 

Desmo posdro ;]

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę, nie udzielałem się na forum od dobrych 4-5mies (jednak narodziny Córki to dla faceta ogromny szok, ale jakże pozytywny), więc możesz się czuć zaszczycony, że w pierwszym poście odzywam się u Ciebie.

 

Nie mogę się doczekać wiosny. Wyjadę na pierwszą przejażdżkę moim 600 Super Sportem ;]

 

YEAH!!!

 

Desmo posdro ;]

 

Boa, martwiliśmy się o Ciebie! Mam nadzieje, że na d.meetingu będziesz? :flesje:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KINIA!!! Kto się martwił?! Oficjalnie, czy tak po cichu??? Bo nic nie wiem na ten temat, ale miiiiiło słyszeć. Wszystko ok.

Teraz zmykam spać. Przy chwili wolnego napiszę kto mnie pochłaniał przez ten czas ;)

 

Pozdro.

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z założenia jest to dla osób z traumatycznym cierpieniem nie mogących zrozumieć i zaakceptowac irracjonalnego wyboru i kupna motocykla marki Ducati.

 

może lepiej porozmawiaj z psychologiem? ta bijąca po oczach potrzeba wyróżnienia się po fabrycznym cenniku, wymuszenia na otoczeniu uznania i podziwu w każdym temacie z tak absurdalnego powodu, jakim jest wśród motocyklistów - zakup motocykla...

ktoś jest zorientowany, czy to się kwalifikuje do leczenia? może chociaż dałoby się zniwelować tą jednostkę chorobową do poziomu, przy którym forumowiczowi nie groziłoby paradowanie w kolejnym wątku z tym mentalnym ekshibicjonizmem?

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w Ducati korek wlewu paliwa odpada

 

W BMW tez odpada ! :biggrin: ale wymieniaja na gwarancji :biggrin:

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Bo w Ducati korek wlewu paliwa odpada i w ogole...

 

;)

 

Pzdr

Nie odpada, tylko się klapka od zamka otwiera i dyrda na wietrze :wink:

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odpada, tylko się klapka od zamka otwiera i dyrda na wietrze :wink:

 

heh, w syrence były drzwi otwierane odwrotnie... a może dałoby się założyć klapkę tyłem do przodu? wtedy aerodynamika pracowałaby na rzecz ww. :icon_mrgreen:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Nie prawda! Ja slyszalem od kolegi, ze u jego mechanika byl klient z R1, w ktorej sie rozrzad posypal, i ten klient mowil, ze i tak R1 jest lepsza od Ducati, bo jego znajomy ma Ducati, w ktorym klapka od wlewu odpada. Nic o otwieraniu na wietrze nie mowil, wiec sie nie odzywaj jak sie nie znasz. To jest zenujace!

 

;)

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, w syrence były drzwi otwierane odwrotnie... a może dałoby się założyć klapkę tyłem do przodu? wtedy aerodynamika pracowałaby na rzecz ww. :icon_mrgreen:

jsz

Niestety dyrdanie się klapki wynika z tego iż znajduje sie ona w strefie obniżonego ciśnienia za owiewką. Działa to troszkę jak zwężka Venturiego. A więc w czerwonych motocyklach, jako najszybszych dyrdanie klapki jest największe. A że większość ducati jest czerwonych to zjawisko dyrdania klapki wlewu jest dość powszechne i być może stąd niezbyt pochlebne oceny jakości tych motocykli.

Daje się jednakowoż słyszeć głosy jakoby czarne ducati były szybsze od czerwonych, ale są to niczym nie poparte domysły. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Gdzie ta wiosna?????

 

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóż tankbaga! u mnie działa - nic nie dyrda, nie telepie i nie klekoc... tu się mogłem jednakowoż zapędzić :D

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...