Skocz do zawartości

Dziury, dziurzyska, japy, kratery.. czyli po Poznańsku


o l s e n
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z roku na rok jest coraz lepiej.

Droga nr 43 z Cz-wy do Wielunia, od cz-wy do Kłobucka jest jakieś 15 km, cały ten odcinek to nowy asfalt i to kładozny dość porządnie, utrudnienia były długo ale już 2 lata i nie ma ani jednej dziury, niestety ale kilka studzienek zapadło się i to dość znacznie co jest niebezpieczne dla ruchu (mogę to gdzieś zgłosić?, są na to jakieś przepisy?). Dalej w stronę Wielunia też sukcezywnie jest poprawiany stan dróg.

 

Obwodnica miasta Krzepice - duża inwestycja, obserwowałem budowę i jesli ta droga się rozleci to faktycznie coś jest nie tak ale zrobiona bardzo solidnie - chyba 4 albo 5 warstw asfaltu. Niestety obrzeża skrzyżowań posypali żwirkiem lub czymś podobnym i są całkowicie zasyfione, obwodnice oddali w listopadzie zeszłego roku, jeśli na wiosne nie usprzątną to gdzie zgłaszać takie zanieczyszczenie?, można do GDDKiA przez np. e-mail?

 

Nie wiem jak w innych częściach kraju, ale u mnie jest program starostwa na rok 2008-2012 przewidujący poprawę stanu dróg i budowę nowych - widać poprawę i wiele nowych dróg głównie gminnych, bocznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stresujecie sie jakimis dziurami , nawet w tak zachwalanym usa po zimie sporo tego jest , najlepszym sposobem jest kupienie sobie normalnego samochodu i miec wyj**ane:

jak niestac na benzyne to zgazowac albo piechota :icon_razz:

http://indianapolis.craigslist.org/cto/1578494955.html

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...