Skocz do zawartości

Ducati 1098


Rekomendowane odpowiedzi

Acid, mało "uduchowiony" chłopie jesteś. Bez urazy. Nie tylko w Ducach odkręcają sie śruby. Nawet nie potrafisz pojąć samej w sobie wyjątkowości rozrządu desmodromicznego. Nie trafia do Ciebie Ducati i tyle. W jakim celu udowadnianie, że nie jest w cale takie dobre? Ch*j, może i nie jest, ale dobrze, że los marki nie leży w Twoich rękach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, kupujesz motocykl nie dla siebie a dla fanów marki? Na motocyklu się jeździ, a nie pije piwo i fajki popala...

 

Heh. Łopatologicznie: Moto kupuje się dla siebie a nie zawsze chce się być kojarzonym ( na błahych podstawach ) z jakimś środowiskiem/grupą. Z tego samego powodu nie chodzę w dresach, nie golę się na łyso i nie jeżdżę BMW czy starym golfem ( choć z tego wszystkiego to jedynie dresy dało by się przełknąć, z racji wygody ).

 

Vector - Nie jestem mechanikiem bym się zachwycał wyjątkowością rozrządu. Nawet nie wiem jaka jest różnica między rozrządem w 1198s a cbr 1000rr i nic a nic mnie to nie interesuje. Ma działać dobrze i ... tyle. Od napraw i grzebania w moto jest serwis, bo ja tego nie lubię robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ping pong nie doprowadzi do niczego. Ja tez mam swoje zdanie w tej kwestii, ale nie powiem jakie,

może jak kiedyś moja droga życiowa i chęć posiadania zostanie przecięta przez Ducati to może zdanie się pogorszy lub poprawi. :biggrin:

Tymczasem poczekam, aż może ENZO zakupi sprzęta i da się poturlać (ENZO - ja ci dałem CBRy :bigrazz: )

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Łopatologicznie: Moto kupuje się dla siebie a nie zawsze chce się być kojarzonym ( na błahych podstawach ) z jakimś środowiskiem/grupą. Z tego samego powodu nie chodzę w dresach, nie golę się na łyso i nie jeżdżę BMW czy starym golfem

 

Czyli nie do końca dla siebie, skoro przejmujesz się takimi bzdurami jak to, 'co ludzie powiedzą'.

Poza tym to zajebista ekipa jest :lalag:, a fakt posiadania Ducati nie oznacza, że od razu do niej dołączasz.

Ja tam lubię stare golfy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to zajebista ekipa jest :lalag:,

zajebista do czego?? To znaczy ze jak się kupi Ducati to się człowiek od razu zmienia w zajebistą osobę.

Czyli można domniemać, że na Ducati są zajebiści, a bez są nie zajebiści, albo że kupują Ducati bo chcą być zajebiści, bo teraz nie są. Tak ta działa?? :bigrazz:

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój profesor od Odlewnictwa jeździ BMW X6, ulubiona pani doktor od Kinetyki Krzepnięcia ma śliczną BMW Trójkę a 3 osoby z mojego kręgu co mają R1 są po studiach (prawnicze, weterynaria). Burak co ciągnął przez lata fury z rajchu walnął sobie teraz żółtego Duka-bo jak stwierdził "na yaponii lata plebs a on jest GOŚĆ" :)

 

tak całkowicie OT :) apropo BMW i R1

czemu to dowodzi ? ano niczemu :)

 

Yuby ty buraku z Warszawy.

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajebista do czego?? To znaczy ze jak się kupi Ducati to się człowiek od razu zmienia w zajebistą osobę.

Czyli można domniemać, że na Ducati są zajebiści, a bez są nie zajebiści, albo że kupują Ducati bo chcą być zajebiści, bo teraz nie są. Tak ta działa?? :bigrazz:

 

pzdr

 

Koszmarne braki w logice. To powyżej to mocno naciągana manipulacja, aż szkoda komentować.

 

To znaczy że Ty jesteś zajebista, a my to wieśniaki z Radomska.

 

Coś YUBY przewrażliwiony chyba jesteś dziś... Skąd wam się to bierze? Ciśnienie leci, czy to taki męski PMS ??

 

tak całkowicie OT :) apropo BMW i R1

czemu to dowodzi ? ano niczemu :)

 

:lalag: - dokładnie, świat nie jest czarno-biały. Wyluzujcie wreszcie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie wreszcie.

 

a kto tu się spina? :cool:

 

czemu to dowodzi ? ano niczemu smile.gif

[guote] wojtek-rr

Jeśli już to "czego to dowodzi?" i "niczego to nie dowodzi"pzdr icon_mrgreen.gif

każdy pisze jak umi :bigrazz: nie ma co się pstrykać w nos

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...