Skocz do zawartości

Kupie k-750 prosze o poradę luzne rozmowy na temat ruskow


jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałęm różne motocykle ale taki kranik przechodzi ludzkie pojęcie ;-O

Swoją drogą co oni tymi kaśkami robią orzą pola? :icon_eek:

 

Ciekawy sprzęt niestety nie na moją kieszeń, ja raczej skazany jestem na import ze wschodu do remontu

 

Gosia wielkie dzięki, swoją drogą gratuluję strony !!!

 

 

Moim skromnym zdaniem nic tak nie cieszy jak własnoręcznie wyremontowany motocykl. Wyrmenotował już motocykl Pannonia i naprawdę jazda nim sprawia podwójna radość. Wolę to niż kupno gotowego z drugiej strony ograniczenia finansowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kranik to jeszcze nie tragedia ;) najlepsze są opiłki znalezione w silniku wielkości ziaren dyni - lub dno kosza trzymającego się na farbie i izolacji (jak to w końcu nasi sąsiedzi lubią)

 

btw - muszę w końcu zrobić aktualizację na stronie..

 

Gośka

 

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o kupnie i remoncie to można kupić kache do 2tyś. jak najbardziej kompletną i samemu zrobić na cudo.Czasami zdarza się ,że ktoś sprzedaje motor w trakcie remontu i do dokończenia zostało nie wiele to też może być dobra opcja do kupna.Oczywiście może uda się ci się kupić za tą kwotę całkiem przyzwoity sprzęt, przemalujesz będziesz jeżdził jakiś czas do momentu aż coś padnie i wtedy będziesz się martwił(przy rusku prędzej czy później zawsze coś padnie, najmniejszy pierdół potrafi człowieka na trasie załatwić).Albo kupujesz w miarę dobrego dniepra MT-9 ( i podobne wynalazki) jeździsz i w między czasie sklejasz silnik dolniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kupujesz w miarę dobrego dniepra MT-9 ( i podobne wynalazki) jeździsz i w między czasie sklejasz silnik dolniaka.

...tak się składa, że mam namiar na Dniepra MT9 w trakcie remontu (kolega ma takiego - i niestety musi go sprzedać). Zrobiony wał, szlify na Almotowskich tłokach, głowice na nowych zaworach itp. W razie czego dam namiar...

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed podjeciem decyzji najlepiej przeszukac archiwum, jest po prostu kompedia wiedzy, zadałem sobie troche trudu i polecam temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...123922&hl=kupic

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...104284&hl=kupic

jest tego wiecej ale te sa najwazniejsze, czytaj, jak jeszcze bedziesz miał pytania dopiero pytaj, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak się składa, że mam namiar na Dniepra MT9 w trakcie remontu (kolega ma takiego - i niestety musi go sprzedać). Zrobiony wał, szlify na Almotowskich tłokach, głowice na nowych zaworach itp. W razie czego dam namiar...

Pozdr.

 

mogę dostać namiary?

Z góry dzięki

 

Przed podjeciem decyzji najlepiej przeszukac archiwum, jest po prostu kompedia wiedzy, zadałem sobie troche trudu i polecam temat:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...123922&hl=kupic

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...104284&hl=kupic

jest tego wiecej ale te sa najwazniejsze, czytaj, jak jeszcze bedziesz miał pytania dopiero pytaj, pozdro

 

Dzięki tak to jest studnia informacji :clap:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni pisze, ze to nie jest dzial forum poswiecony sprzedazy, gielda na forum znajduje sie w odpowiednim miejscu i tam umieszczamy linki i ogloszenia o sprzedazy, badz w stosownych do tego celu utworzonych dzialach.

Wszystkie inne informacje przesylamy na PW, prosze brac przyklad z kolegi Paolo350.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni pisze, ze to nie jest dzial forum poswiecony sprzedazy, gielda na forum znajduje sie w odpowiednim miejscu i tam umieszczamy linki i ogloszenia o sprzedazy, badz w stosownych do tego celu utworzonych dzialach.

Wszystkie inne informacje przesylamy na PW, prosze brac przyklad z kolegi Paolo350.

a może macie do sprzedaży maszynę w tej cenie?

To czemu nie napisałaś tego od razu po pierwszym poscie autora tematu? Dodatkowo cały powinieneś przenieść do działu " Kupie".

Co więcej to nie mój i nie ja sprzedaje , w linku nie ma namiarów tylko jest to taka sama propozycja do poddania ogólnemu osądowi forumowiczów, jak inne wklejane aukcje allegro. Teraz MOC'u jak tak gorliwie szukasz uchybień to może wywalisz ze wszystkich swoich postów linki do allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze jestes na tyle dlugo na forum aby oswoic sie z jego regulaminem i zasadami, ktorego wbrew wszystkim i wszystkiemy wciaz probujesz lamac i naciagac we wszystkich mozliwych kierunkach.

 

Bylo znacznie prosciej wkleic ten post do skrzynki nadawczej i wyslac go na PW, badz zacytowac:

 

"sprzedam k750 to co na zdjeciach

picasaweb.google.pl/jaromonkey/K750NaSprzedaz#

kontakt 696323975 jarek cena znosna do ugadania"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kiego przepychanki??!

 

MOCu mam wrażenie, że strasznie skostniałeś przez tą zimę. mam nadzieję, że jak zrobi się cieplej to przejdzie to całe napięcie spowodowane brakiem radości z jazdy motocyklem.

 

ten kij ma dwa końce - tutaj jest większa swoboda szukania i gadania o ewentualnych wątpliwościach.

 

Gośka

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...