Skocz do zawartości

Kupie k-750 prosze o poradę luzne rozmowy na temat ruskow


jaroo1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem zainteresowany kupnem K750 z koszem. Rozważam różne opcje jednak z racji ograniczeń budżetu wchodzi w rachube boxer do remontu. planuje wydac na zakup do 4 000 PLN. Czy możecei cos doradzić a może macie do sprzedaży maszynę w tej cenie? Co sadzicie o motycyklach sprowadzanych przez SYNA_SAMA z allegro? W jakim stanie mogę kupić K750 za ta cenę nie miałem do tej pory ruska dlatego pytanie na co szczególnie powinienem zwrócic uwagę przy wyborze? Z góry dzięki za wszelkie porady.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna kaczka -stara wersja, była teraz w Łodzi. Za 4k na pewno kupisz coś oryginalnego. Prince a ty już pogoniłeś Kache?

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna kaczka -stara wersja, była teraz w Łodzi. Za 4k na pewno kupisz coś oryginalnego. Prince a ty już pogoniłeś Kache?

Pozdro all :flesje:

Ja nie. Wystawiłem dwa razy na alegrowie i dałem jedno ogłoszenie w prasie. Fakt ze czas był gówniany bo przed świętami. Stoi jeść nie woła ;) Byle krzyżówka wieprza z kaczką w stanie jakiejś kompletności kosztuje 3 tyś. Remont samego silnika w najtańszej opcji, nie licząc, czasu to tysiak. A części oryginalne a nie jakieś reanimowane silikonem i szpachlą do drewna kosztują sporo wiec za mniej niż 8tyś w ogóle nie jestem zainteresowany. Taki foch :icon_razz:

jaroo1- na dokumenty w pierwszej kolejności. A kolejne kolejności w zależności czy chodzi ci o to tylko żeby to był bokser z koszem czy coś oryginalnego, terenowego itd. I tak na remont wydasz przynajmniej dwa razy tyle a po drodze stwierdzisz ze chcesz zmienić masę rzeczy w tym co kupiłeś na fajniejsze , starsze, w lepszym stanie. Taka prawda ze dolniak niemal zawsze przetoczy sie przez granice i palić będzie. Ale żeby to sie przyzwoicie poruszało to niestety dołożysz i to sporo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna kaczka -stara wersja, była teraz w Łodzi. Za 4k na pewno kupisz coś oryginalnego. Prince a ty już pogoniłeś Kache?

Pozdro all :flesje:

 

 

Co o tym sądzicie ile może być ta Kacha warta? W ten "nowy silnik" to jakoś nie moge uwierzyć chcę to jeszcze obejrzeć.

ALLEGRO

http://allegro.pl/item881561146_k_750_pols...owy_silnik.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zainteresowany kupnem K750 z koszem. Rozważam różne opcje jednak z racji ograniczeń budżetu wchodzi w rachube boxer do remontu. planuje wydac na zakup do 4 000 PLN. Czy możecei cos doradzić a może macie do sprzedaży maszynę w tej cenie? Co sadzicie o motycyklach sprowadzanych przez SYNA_SAMA z allegro? W jakim stanie mogę kupić K750 za ta cenę nie miałem do tej pory ruska dlatego pytanie na co szczególnie powinienem zwrócic uwagę przy wyborze? Z góry dzięki za wszelkie porady.

Witam dobry wybór z 4 tys coś kupisz ale pewnie bez dokumentacji co zdecydowanie odradzam ! musisz się także liczyć że będziesz mijał spore wydatki bo taki motocykl trzeba praktycznie przejrzeć konkretnie od podstaw od silnika po blacharkę a wtedy będzie ci służył ! nie licz na to że kupisz coś do jazdy konkretnego ! dlatego osobiście polecam zakup oczywiście jeśli finanse pozwalają zrobionego motorku lub jak chcesz pobawić się w restauracje to za tą kwotę! pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie ile może być ta Kacha warta? W ten "nowy silnik" to jakoś nie moge uwierzyć chcę to jeszcze obejrzeć.

ALLEGRO

http://allegro.pl/item881561146_k_750_pols...owy_silnik.html

 

Uwazam ze powinienes licytowac, sprzet wyglada na kompletny w calkiem dobrym stanie, choc zeby ruskiem jezdzic to i tak musisz go rozebrac na czynniki pierwsze, zregenerowac, poskladac i wowczas cieszyc sie jazda...

 

 

P.S.

Prince jak sie nie ma nic ciekawego do powiedzenia to sie milczy, to forum jest dla wszystkich i kazdemu w miare mozliwosci pomagamy jak mozemy a nie odsylamy jak google do innych-widac na kolasce tak jest no ale tam insza kultura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście odradzam zakup u syna_sama.

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/KMZ/K-...28,472141')

 

Tak wyglądał kranik paliwa po rozkręceniu, ale dziwnym trafem motor palił.

Sprzedający twierdził, że motor przyjechał na własnych kołach ze wschodu :wink:

O innych kwiatkach pisałem wcześniej.

Jedyną zaletą było to, że nie było problemów z rejestracją.

 

Uwazam ze powinienes licytowac

Przed chwilą po raz kolejny aukcja się zakończyła, bez osiągnięcia ceny minimalnej.

Nie uda się wylicytować u syna_sama! Cenę minimalną ma tak ustawioną, że na allegro sprzedał tylko 3 rzeczy i to w 2006 i 2007 roku.

Allegro to po prostu najlepsza, najtańsza reklama.

 

PS. Wydaje mi się, że to jest na temat.

Edytowane przez GABE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A były kachy na zawiasie teleskopowym z przodu ?Czy tylko pchany ?Czy wygląd pojazdu zalezał w dużej mierze od dostepności części ?

 

Pytam , bo miałem kiedyś parcha na krótkiej ramie , bak z klapką bez szwu i zawias teleskopowy z przodu.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ok ale to nie jest sprzęt za 4k a za 5,5-6. Kolega szuka czegoś do 4...

 

 

Pozdro all :flesje:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sprzet jest drozszy ale jezeli mial przeprowadzony solidny remont to lepiej zamiast samemu sie meczyc i wykladac duzo wiecej mozna kupic i cieszyc sie jazda od samego poczatku :bigrazz: Poza tym ten motocykl ma przod ktory bardzo dobrze nadaje sie do skakania zaprzegiem...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...