Skocz do zawartości

KX 250 wady, zalety, opinie??


Rekomendowane odpowiedzi

siema! Widze że nie ma takiego tematu o KX 250 a mam okazje kupić 2003 rok.chciałbym sie dowiedziec na co zwracać uwage przy zakupie, jakie sa wady i zalety?Od którego roku tryby w skyrzni były kute bo słyszałem że odlewane sie sypały :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel miał takiego kx-a z 2001 roku. Moto fajne nie miał z nim problemów, z tego co pamiętam sprzęgło głośno chodziło tak jak w kacie. Bardzo mało mu paliła jak na dwusuwa. Największą wadą tego motocykla była charakterystyka silnika, na dole nic się nie działo ale jak złapał wyższe obroty to urywało łapy, gościu straszne męki na podjazdach przechodził. Ze skrzynią nie miał żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to mozliwe ze kolega rafael przejezdza swoja cr na jednym baku ok 70 km a ja swoim suzuki rm 250 02r na jednym baku nawet 50 km nie zrobie ledwo 40??

Mowa o jezdzie enduro spokojnym tempem. Przy pałowaniu też bym pewnie nie zrobił nawet 50. Zaleznie od stylu jazdy, ale da się zrobić żeby oblecieć 70km na jednym baku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Kumpel miał takiego kx-a z 2001 roku. Moto fajne nie miał z nim problemów, z tego co pamiętam sprzęgło głośno chodziło tak jak w kacie. Bardzo mało mu paliła jak na dwusuwa. Największą wadą tego motocykla była charakterystyka silnika, na dole nic się nie działo ale jak złapał wyższe obroty to urywało łapy, gościu straszne męki na podjazdach przechodził. Ze skrzynią nie miał żadnych problemów.

 

Witam

jeżdżę KX 250 2000rok już 2 lata i tak jak kolega pisze nic się nie dzieje. Z tym głośnym sprzęgłem to racja, ale poza tym naprawdę daje rade!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

problemy z koszem przytrafiły się w 2/3 kx 250 jakie znam, trzeba było kupić nowy kosz w serwisie, spory wydatek, kolega sprowadzil teraz kx 250 03 z USA, praktycznie nowy stał gdzieś niejeżdzony, fabryczne opony itp. i tez juz slychać kosz

 

oprócz tego w sumie żadnych problemów z tym sprzętem nie ma, jakbym mial kupować crosówkę to chyba właśnie kx'a, do jazdy enduro warto pomyslec nad akcesoryjną membraną, wydechem i innym przełożeniem, zwłaszcza jak kierownik swoje waży, bo moto ma kiepski dół

Edytowane przez jjank
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...