Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze!!! Tak mi teraz wygodnie w tym wielkim łóżku samej, że sorry ale chyba nikogo :biggrin:

Nie wierze!!!?? Piotrek w namiocie??!! A co z Twoim miejscem pod kuchenką?????? Oddajesz?? Bez walki?? :biggrin:

 

Na poważnie. Biorąc pod uwagę, że to koniec czerwca i że jestem dzieckiem szczęścia to będzie ciepło i do przyjemności będzie należało spanie w namiocie,a gdyby przypadkiem miało być zimno i deszczowo to jak zawsze coś się wymyśli :wink: . Będzie super!!!

 

U nas w tej chwili plus 12!!!! Wiosna!!! Jutro do szkoły motongiem jadę!! Dwa kolokwia zaliczone na pięć!!!

Gratulacje , no i przyjemności z jazdy :D . Mam nadzieje że to nie moje chrapanie wygoniło Piotrka do namiotu. Bo tak w ogóle to ja powinienem spać osobno w namiocie :D Podobno moje chrapanie jest nie do zniesienia , ale ja tego nie słysze :D Ktos może polecić jakiś maly namiocik, nie przeciekający i tani? Oczywiście mały musi być po złożeniu :D

Dzis deczko pojeżdziłem też , bo cieplutko i słonecznie a jutro mam nadzieje z Browarnym w małą traskę wyskoczyć.

Pozdrawiam serdecznie , szkoda że jeszcze kawał czasu do tego czerwca,ale może jak by udało sie zawitać w Wasze okolice ,pozwole sobie Was odwiedzić, jak trafię haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka, to ja nie wiedziałem że mam tylu dorbych kolegów! Znaczy, żeby zapytać czy Piaffe może olej zmienić czy łańcuch naciągnąć - to nie, tylko od razu mi się do wyra MOJEGO!!! ładują..... no ładne kwiatki panowie szlachta....... :D

 

Co do trasy - ta co jest na necie jest deczko wzbogacona na powrocie przejazdem przez Karpacz, Borowice i Przesiekę. Można ja skórcić, ładując od razu z prostej do domu. Ale zobaczycie jak wam się będzie jechać - Piaffe wam pokaże jakby co.

Również pamiętajcie o kuronach czeskich - na dole w Spindlu jest bankomat, a potrzeba 100kc/motor za wyjazd na górę, plus co kto potrzebuje na pivo, plus zapas na mandat na wyjeździe ze Spindla :D :D

 

A ja się wam tylko pożalę, że nie mam na czym jeździć - tzn, mogę się zabrać na przejażdżkę po St. Maarten hadekiem, ale po prawdzie, nawet mi się na to nie chce wsiadać. Także póki co się skupię na nurkowaniu - bo, jeżeli sie jeszcze nie chwaliłem, to jestem do maja na Karaibach, a potem będę w Durbanie, w RPA na mundialu.... a mnie, o ironio, w ogóle piłka skopana nie interesuje....

 

Peterek, a ty szykuj podłogę, bo koło 10.09 lecimy na Mazury!!!! Także chociaż waszych pysków nie zobaczę, to przynajmniej Peterka :D

 

Pozdrówka z pięknej wysepki co się nazywa Grand Turk.

http://www.royalnavy.mod.uk/upload/img_400..._Grand_Turk.jpg

Tutaj macie jak mój stateczek (ten większy) wygląda na tej wyspie...

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę Japonia, co prawda nie jest za stara, ale w przyszłości będzie... Zarażony opowieściami przyjaciół którzy bywali i co niektórzy tego roku też jadą na SSSJ też chciałbym się z nimi zabrać i poznać Wszystkich. Jakby co wezmę namiot, jeżeli znajdzie się jeszcze jedno wolne miejsce ( nie chrapię...chyba :icon_razz: )

Paweł

Edytowane przez sprite11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to proszę się nie pytać tylko zaktualizować listę i będzie git:) Zanim się wpiszesz jednak przypominam kilka zasad do których niestety trzeba się dostosować.....

Na naszych spotkaniach nie trenujemy wątroby.

Spotkania mają wyjątkowy charakter i główną ich atrakcją jest sobotnia wyprawa motocyklowa, która w tym roku zapowiada się na dość długą :wink:

Obowiązuje kultura osobista i w tym roku panowie oddają mocz pod płotem :biggrin: (bo jak mi się szambo zatka bez Marcina to chyba się zapłaczę :wink: )

 

Toolman

Jezyk

Estrella

Pszczoła

Peterek

kufi

Wopoz

VIT66

jeszua

jerzyk7

szynka

Marina

Horb

Sihaja

Matata&anja

Darek

arouter

piotreksuzuki

ptaq_ + Sylvia

 

Pozdrawiam wiosennie i wpisujcie się, żebym miała chociaż blade pojęcie ile nas będzie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Spotkania mają wyjątkowy charakter i główną ich atrakcją jest sobotnia wyprawa motocyklowa, która w tym roku zapowiada się na dość długą :wink:

Hehe.. mi to się wydaje że jednak główna atrakcją (albo równie dobrą) jest ta sobotnia sesja skakania po materacu pod ścianą... :D :D

Obowiązuje kultura osobista i w tym roku panowie oddają mocz pod płotem :biggrin: (bo jak mi się szambo zatka bez Marcina to chyba się zapłaczę :wink: )

Czy ty musisz tak bezpośrednio? :icon_razz: "panowie załatwiają potrzeby naturalne w zgodzie z naturą - po prawej, koło jabłonek" :)

Przeca lepiej brzmi, nie? :icon_mrgreen:

A na poważnie - chłopaki, taka prawda. Ostatnim razem szambo nie wytrzymało, więc będziecie musieli przeżyć....

 

Pozdrówka z Antyli Holenderskich!

 

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie:

 

Toolman

Jezyk

Estrella

Pszczoła

Peterek

kufi

Wopoz

VIT66

jeszua

jerzyk7

szynka

Marina

Horb

Sihaja

Matata&anja

Darek

arouter

piotreksuzuki

ptaq_ + Sylvia

sprite11

Stasiu

 

Co do zasad dostosuje się. Trenować wątrobę mogę w domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie mam stałą pracę i pieniądze, które mi pozwolą zrealizować moje marzenie aby spotkać się z Wami, użytkownikami i miłośnikami starej japsów.Dopisuję się do listy i na 99% będę.

Kwestia uzgodnienia wolnego z szefową.

Toolman

Jezyk

Estrella

Pszczoła

Peterek

kufi

Wopoz

VIT66

jeszua

jerzyk7

szynka

Marina

Horb

Sihaja

Matata&anja

Darek

arouter

piotreksuzuki

ptaq_ + Sylvia

sprite11

Stasiu

_Monter_

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To i ja zawitam :) Toolman mówił, że impreza przednia :)

Jak będzie dużo staruszków to może narzędzia zabiorę :)

Toolman

Jezyk

Estrella

Pszczoła

Peterek

kufi

Wopoz

VIT66

jeszua

jerzyk7

szynka

Marina

Horb

Sihaja

Matata&anja

Darek

arouter

piotreksuzuki

ptaq_ + Sylvia

sprite11

Stasiu

_Monter_

szparag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...