Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A propos mącenia wody :cool: Co Wy na to,żebyśmy znów pojechali dookoła Karkonoszy?? Jak na pierwszym spotkaniu. ....

 

yes yesy yes yestem za :lalag: :clap: niech będzie moc zakrętów i jeszcze ładniejszych widoczków. Czy to może ta traska ? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczekajcie z odcinkami przeprawowymi, miałem sobie nabyć coś na szuter - może będę mniej klął niż ostatnio na tym błocie grzęznąc kanapą...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem się dopisać do listy...

Już nadrabiam :wink:

 

Lokalizacja:

Toolman - Karkonosze

Jezyk - Karkonosze

Estrella - Karkonosze

Pszczoła - Karkonosze

Peterek - Karkonosze

kufi - Karkonosze

Wopoz - Karkonosze

VIT66 - Karkonosze

jerzyk7-Karkonosze

szynka - karkonosze

Marina - Karkonosze

Horb - Karkonosze

Sihaja - Karkonosze

matata- Karkonosze

Darek- Karkonosze

arouter - Karkonosze

piotreksuzuki- Karkonosze

ptaq_ + Sylvia - Karkonosze

 

Termin:

Toolman - obojętne

Jezyk - obojętne

Estrella - 18-20.06

Pszczoła - 18-20.06

Peterek - 18-20.06

kufi - pozostałe oba terminy poza 18-20.06

Wopoz - 18-20.06

VIT66 - 18-20.06

jerzyk7- może być 18-20.6

szynka - 25.06.2010 - 27.06.2010

Marina - 18-20.06 lub 25-27.06

Horb - obojętne

Sihaja - obojetne

Matata&anja - może być 18-20.6

Darek- obojetnie

arouter - obojetnie

piotreksuzuki- obojętnie

ptaq_ + Sylvia - 18-20.06 lub 25-27.06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam te wasze posty, i coraz bardziej jestem przekonany, że są to moje klimaty. Więc pytanie młodego,; są jakies wolne miejsca, coby was odwiedzić i oczywiście spotkać? Czy lista już zamknięta?

 

Szefowa jeszcze listy nie zamknęła więc myślę że miejsca nie zabraknie :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szefowa jeszcze listy nie zamknęła więc myślę że miejsca nie zabraknie :wink:

 

ale kiedy jerzyk już się na listę wpisał :cool:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yes yesy yes yestem za :lalag: :clap: niech będzie moc zakrętów i jeszcze ładniejszych widoczków. Czy to może ta traska ? :crossy:

 

Tak to ta trasa. Cała po asfalcie. Jest moim zdaniem super.

 

pozdro

 

ps. Jeszua, jakie tam błotko? Troszkę było, nikt nie leżał :icon_twisted:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista nie zamknięta. Można się dopisywać :wink: Tylko zaczynam się zastanawiać jak my się pomieścimy :wink: Co prawda mamy jedno miejsce więcej bo nie ma Marcina :wink: ale :icon_biggrin: Ale to czerwiec więc najwyżej uruchomimy altankę :wink:

Tak mi się tęskni za ta trasą bo bardzo, bardzo ją lubię i ciesze się, że Wam odpowiada!!

 

Pozdrawiam wiosennie!!!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista nie zamknięta. Można się dopisywać :wink: Tylko zaczynam się zastanawiać jak my się pomieścimy :wink: Co prawda mamy jedno miejsce więcej bo nie ma Marcina :wink: ale :icon_biggrin: Ale to czerwiec więc najwyżej uruchomimy altankę :wink:

Tak mi się tęskni za ta trasą bo bardzo, bardzo ją lubię i ciesze się, że Wam odpowiada!!

 

Pozdrawiam wiosennie!!!!

Aniu, to kogo przygarniesz do łóżeczka za Marcina :icon_question: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........na tego bęc.

 

Przez ostatnie dwie imprezy spaliśmy w jednej sypialni wiec czuję się w obowiązku. :bigrazz:

 

Przygodnym lovelasom mówimy nie :evil:

 

P.S. Jak dobrze że moja żona tego nie czyta. :icon_eek:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarcikiem pobudziłem wątek :biggrin:

pozdro

 

I słusznie. Temat w stagnacji ale o czym tu pisać. Podstawowe sprawy mamy ustalone. Teraz tylko czekać do czerwca....... :rolleyes:

 

P.S. Traska cycuś. Zwłaszcza że Czesi tradycyjnie pewnie znowu będą mieli lepszą pogodę :biggrin:

Edytowane przez Toolman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista nie zamknięta. Można się dopisywać :wink: Tylko zaczynam się zastanawiać jak my się pomieścimy :wink: Co prawda mamy jedno miejsce więcej bo nie ma Marcina :wink: ale :icon_biggrin: Ale to czerwiec więc najwyżej uruchomimy altankę :wink:

Tak mi się tęskni za ta trasą bo bardzo, bardzo ją lubię i ciesze się, że Wam odpowiada!!

 

Pozdrawiam wiosennie!!!!

 

Skoro tak, to ja też sie melduję. Z namiotem, żeby nie było problemu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to kogo przygarniesz do łóżeczka za Marcina :icon_question: :biggrin: :biggrin:

 

Kurcze!!! Tak mi teraz wygodnie w tym wielkim łóżku samej, że sorry ale chyba nikogo :biggrin:

 

O nie, nie żaden lowelas :icon_biggrin:

Żarcikiem pobudziłem wątek :biggrin:

Tak na marginesie to wezmę namiot i rozbiję daleko od chrapaczy, których i tak bardzo lubię :buttrock:

 

pozdro

 

Nie wierze!!!?? Piotrek w namiocie??!! A co z Twoim miejscem pod kuchenką?????? Oddajesz?? Bez walki?? :biggrin:

 

Na poważnie. Biorąc pod uwagę, że to koniec czerwca i że jestem dzieckiem szczęścia to będzie ciepło i do przyjemności będzie należało spanie w namiocie,a gdyby przypadkiem miało być zimno i deszczowo to jak zawsze coś się wymyśli :wink: . Będzie super!!!

 

U nas w tej chwili plus 12!!!! Wiosna!!! Jutro do szkoły motongiem jadę!! Dwa kolokwia zaliczone na pięć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...