Skocz do zawartości

V SSSJ JUBILEUSZOWE!!!


Piaffe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. Paulina proponuje abyś zabrała zapasowe lusterko i kierunkowskaz bo będe tradycyjnie na nie polował :icon_razz:

 

Ha, tym razem będę trzymała się od Ciebie z daleka, choć na wszelki wypadek może powiedź na którą stronę będziesz polował bo jak nie to będę musiała zaopatrzyć się w oba lusterka :wink: . Kierunki sobie daruję, z doświadczenia wiemy że wystarczy taśma i butelka :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Paulina proponuje abyś zabrała zapasowe lusterko i kierunkowskaz bo będe tradycyjnie na nie polował :icon_razz:

 

Jeżyk będziesz jechał pierwszy :icon_biggrin: by pociski obok mnie nie latały :biggrin:

 

pozdro

 

ps. Jak już o terminach mowa to druga połowa maja też mi pasuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk będziesz jechał pierwszy :icon_biggrin: by pociski obok mnie nie latały :biggrin:

 

 

 

Pociski już nie latają - manetka naprawiona i odbija prawidłowo :icon_mrgreen:

Poza tym jazda :crossy: jako pierwszy bardzo mi pasuje.

Edytowane przez Jezyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żydowi czy gpsowi??

 

A w temacie - kurka, co to jest za ogródek do spamowania? nad terminem macie myśleć a nie takie tam popierdułki.... :D

 

Dawać konkretne daty!!!

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista na poniższy termin

 

21-23.05.2010

 

- miras

- jeszua

 

powinno już być dość ciepło, żebym wybył pod pałatkę i nie zagłuszał chrapania Peterka :icon_twisted:

ale w zasadzie inne terminy też mi nie wadzą

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze mówiąc to mi się podoba ten pomysł z pierwszym weekendem czerwca ale decyzje pozostawiam Wam. My się dostosujemy :wink: :wink: Piszcie w postach daty. Pod koniec lutego przejże wszystko, podliczę i zobaczymy co wyjdzie.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana - właśnie się dowiedziałem, że z czerwcem może być jednak problem.

Dopisuje się więc wstępnie do terminu:

 

21-23.05.2010

 

- miras

- jeszua

- ptaq (+Sylvia)

 

Pozdo :flesje:

Edytowane przez ptaq_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...