Skocz do zawartości

W końcu i ja mogę sie pochwalić !


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję i zazdroszczę :notworthy:

 

BTW. A na tej Warmii to przypadkiem w Ornecie nie byłeś? Bo krajobrazu to tam za wiele nie widać ale jakoś tak... znajomo troche jakby? :rolleyes:

Edytowane przez patyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz - VAG niech sie zapadnie pod ziemę za wyprodukowanie 2.5 TDi :P. Bardzo ładne auto V70, szczególnie po lifcie ,ale koszty serwisowe + awaryjność silnika dla mnie go dyskwalifikują niestety.

 

Sam koleś ktory go sprowadził mieszka w Ornecie,i stamtąd pochodzą też zdjęcia które zamiesciłem, wiec trafiłeś Patyk ;)

 

Co do oblewania , to sam na pewno nie będe hehehe. Szkoda, że to nie lato...bo bibe było by gdzie zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mówiłem o V70 tych poźniejszych. Wiem, że były też rzędówki,była tu nawet dyskusja o tym kiedyś.

 

W porównaniu do mondeo, to wszytsko jest mniejsze ;) Jak postawiłem audi do garażu to nagle kupe miejsca sie wszedzie zrobiło. Jakoscią i standardem wykonania wnętrza również odbiega od forda. A4 bym bardziej do Focusa przyrównywał, niz do mondeo bo chyba to nie ta klasa wg. mnie

Zaś najwiekszy plus mu się nalezy to za silnik. 1.9 pracuje super, spala zadziwiająco mało i miejmy nadzieje bedzie jak najdłuzej chodził bezawaryjnie.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autko zaje....ste miałem kiedyś takie tylko sedana ale kolor i wyposażenie takie samo :biggrin:

jak 110 koników za mało to daj niech mu zrobią czipa :biggrin:

ja mam teraz golfaV własnie z czipem (seria 105 a po 140 koni) i jest zaje......ście jedyne co to po ok 70 tys padło sprzegło ale podobno seria wytrzymuje podobne przebiegi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARNI wszystkie 2.5TDI w Vołovinach to niezniszczalne 5cio garowce 140konne, nie wracaj znowu do tematu, A4 gratuluje, pokaż jeszcze wnętrze. Klaudiusz, który rok tej Vołoviny?? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie znajduję sprzeczne informacje, jedni tak drudzy tak. Na oczy tego nie widziałem, wiec temat silnika v70 zamknięty, bo zrobi sie burza niepotrzebna ;) Koniec, cisza.

 

Wnętrze to standard - Czarna deska, welur, klimatronic. Zrobie zdjęcia to wrzuce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...