Skocz do zawartości

W końcu i ja mogę sie pochwalić !


Arni
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na necie znajduję sprzeczne informacje, jedni tak drudzy tak. Na oczy tego nie widziałem, wiec temat silnika v70 zamknięty, bo zrobi sie burza niepotrzebna Koniec, cisza

Ale jaka burza? Poprostu poczytaj na forum volvo a nie na jakiś przypdakowych opiniach ludzi których kuzyn mówił , ze jego sąsiada koleś miał takie volvo ... :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluje A4, a szczególnie silnika.

Kolega zakupił jesienią A4 2.5TDI quattro, 2002rok.

Wymienił w nim już jakiś czujnik doładowania, świece, ostatnio regenerował alternator. Gdyby był to 1.9 regeneracja alternatora to pestka, przy 2.5 to dzień roboty i 1200PLN.

No i pali mu to 10-11 L. Inna sprawa, że tylko może się domyślać jaki ma przebieg.

Także 1.9 to pewny wybór.

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda.

AWD dziala zarowno latem jak i zima i z takich przyjemnosci letnich to daje ci mozliwosc wykoszenia wszystkich konkurentow na swiatlach.

Gdy inne samochody kreca kolami w miejscu moja Legacy juz dawno jedzie.

Jazda po zakretach jest rowniez zupelnie inna, oprocz pewnosci w jezdzie po sniegu dodaj pewnosc jazdy w deszczu.

AWD to jest to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, tylko mając ledwie 115KM pod maską, to aż takich problemów z trakcją to nie ma przy starcie spod świateł na asfalcie :P Oczywiscie pomijam dalsze przyspieszanie, ktore w fotel to raczej nie wciska :) To tylko mały turbodiesel.

 

Jako ciekawostke przytocze tylko, że zaniedługo zrobie temat o Fiacie CC z silnikiem z Kawasaki zx12 :cool: Samochód jest od kolegi, projekt jego własnego pomysłu...jezdzi, w pełni działa. Bedzie co pooglądać i troche ciekawostek zobaczyć.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakło "...to...". Czego współczuje? Braku radości z jazdy z normalnymi prędkościami :) I wydatków na benzyne.

Ja mam teraz 207 KM pod maską i 2200 kg żywej wagi samochodu i pływam z normalnymi szybkościami,a spalanie to inny temat :biggrin:

Żeby było w temacie, miałem prawie od nowości Audi B4 typ ABK quatro,auto prawie bezawaryjne/bez gazu/Zrobiłem nim ponad 400 000 km i nigdy mnie nie zawiodło.

Arni gratulacje,Audi to świetna marka :lalag:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żeby było w temacie, miałem prawie od nowości Audi B4 typ ABK quatro,auto prawie bezawaryjne/bez gazu/Zrobiłem nim ponad 400 000 km i nigdy mnie nie zawiodło.

Arni gratulacje,Audi to świetna marka :lalag:

Witam. Co do porównania b4 z A4 to można się zdziwić ;) Pancerne wręcz i idealne na polskie drogi zawieszenie b4 zamieniono na wielowachaczowe w A4, którego stosunkowo częste naprawy, i spory koszt wymiany może przyprawić o ból głowy nie jednego właściciela. Po za tym, rzeczywiście ciężko coś temu autu zarzucić. Pozdrawiam.

 

P.S. Mój znajomy jakieś 2 miesiące temu kupił sobie audi A4. Wiedział że zawieszenie niedługo będzie wymagać remontu. Jakimś cudem auto już mu się nie podoba, a jego egzemplarz znalazł już nowego nabywce. Cud? Nie, "rutynowa wizyta u mechanika w sprawie naprawy zawieszenia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arni gratulacje,Audi to świetna marka :lalag:

Kuzyn ma taką A4 jak moja tylko z quattro juz 3 lata i chodzi bezawaryjnie (pierdół typu jakiś o-ring czy żarówka nie licze).

Jako, że sprawuje mu sie dobrze, to i ja sie zdecydowałem na nią. Zobaczymy jak u mnie bedzie to wygladało z czasem, ale zdazyłem ja polubieć. Troche ciasno w niej, ale jakos tak pewniej mi sie nią jezdzi niż Mondeo. Mam tą swiadomosc, że nie stanie w najmniej oczekiwanym momencie heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...