Skocz do zawartości

Skody na czele


Gliszczynski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No coz tylko angole mogli wpasc na tak kretynski pomysl zeby porownywac skode z mercedesem :bigrazz:

 

Tyl w tej skodzie brzydki jak w reanult, zrobili kiedys meganke sedan i praktyczni eidentyko :icon_eek: Od pukania w kokpit pekla szyba, no coz super wykonanie. Na wartosci traca tyle samo czyli po 47% na mercedesie tracisz 14 K funtow na skodzie 11 Kfuntow, z tym ze mercedes kosztuje drozej od skody wiec relatywnie tracisz mniej. Gwiazdy gora :cool:

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz tylko angole mogli wpasc na tak kretynski pomysl zeby porownywac skode z mercedesem :bigrazz:

 

Tyl w tej skodzie brzydki jak w reanult, zrobili kiedys meganke sedan i praktyczni eidentyko :icon_eek: Od pukania w kokpit pekla szyba, no coz super wykonanie. Na wartosci traca tyle samo czyli po 47% na mercedesie tracisz 14 K funtow na skodzie 11 Kfuntow, z tym ze mercedes kosztuje drozej od skody wiec relatywnie tracisz mniej. Gwiazdy gora :cool:

:icon_mrgreen:

 

:clap:

Dobre, wszytsko idzie widze sobie wmówić i wytłumaczyć. Kwestia wiary.

 

 

Od pukania mlotkiem ale w kokpit, co w mercedesie nie ma prawa bytu...

:icon_mrgreen:

 

To jednak obejrzyj film jeszcze raz i jeszcze raz i jeszez raz...aż wreszcie zauważysz jak faktycznie to było.

Widzę, ze dla niektórych magia gwiazdy jest wieczna , nawet jak będzie pordzewaiły jak to w nowych mercach bywało, z gównianego plastiku, co chwila laweta i serwis to jednak i tak nie zdejmie klapek z oczu.

Cóż nie dziwota, że średnia wieku klienta merca jest wysoka bo oprócz tego że starość powoduje u niego problemy z obiektywną oceną rzeczywistości to jest też i ślepy bo nie widzi że nowe merce to nic specjalnego poza kupą siana wydaną za całkiem przeciętny jak na klasę swoją wóz i dawno przebrzmiały prestiż.

Starość ma to do siebie że pamięt sie głównie fakty z wielu lat w stecz ( niezniszczalną beczkę na przykład) a juz bliską przeszłość niebardzo. :wink:

Stare merce OK ale nowe....bądźmy obiektywni.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap:

Dobre, wszytsko idzie widze sobie wmówić i wytłumaczyć. Kwestia wiary.

To jednak obejrzyj film jeszcze raz i jeszcze raz i jeszez raz...aż wreszcie zauważysz jak faktycznie to było.

Widzę, ze dla niektórych magia gwiazdy jest wieczna , nawet jak będzie pordzewaiły jak to w nowych mercach bywało, z gównianego plastiku, co chwila laweta i serwis to jednak i tak nie zdejmie klapek z oczu.

Cóż nie dziwota, że średnia wieku klienta merca jest wysoka bo oprócz tego że starość powoduje u niego problemy z obiektywną oceną rzeczywistości to jest też i ślepy bo nie widzi że nowe merce to nic specjalnego poza kupą siana wydaną za całkiem przeciętny jak na klasę swoją wóz i dawno przebrzmiały prestiż.

Starość ma to do siebie że pamięt sie głównie fakty z wielu lat w stecz ( niezniszczalną beczkę na przykład) a juz bliską przeszłość niebardzo. :wink:

Stare merce OK ale nowe....bądźmy obiektywni.

 

Pozdro

 

 

Dlatego jezdzisz skoda, renaultem, fiatem i innymi samochodami...

:icon_mrgreen:

 

 

P.S.

 

W porzadnym samochodzie odleglosc szyby od kokpitu jest tak zaprojektowana ze szyby sie nei tluka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jezdzisz skoda, renaultem, fiatem i innymi samochodami...

:icon_mrgreen:

P.S.

 

W porzadnym samochodzie odleglosc szyby od kokpitu jest tak zaprojektowana ze szyby sie nei tluka :wink:

 

To nie jest ważne czym ja jeźdże. Ale masz rację po tym co w ostatnich latach proponuje mercedes nie kupiłbym gdyby mnie nawet stać było na nowego. Zdecydowanie wybrałbym A8. Samochodów na F też nie kupuje - dla jasności. Ważne jest , że zaśmiecasz tu takimi tekstami. Głupoty piszesz i tyle. Albo dla jaj albo ...nie wiem dlaczego.

Czyli wg ciebie tym porządnym autem jest Ikarus? Autosa? Scania? Bo tylko tam jest szyba prostopadle do półki co zapobiega rozbiciu przy takich durnych testach jak w tym filmie. Zresztą co to za argument i sposób oceny co ma lepsza deską a co gorszą? A Ty przy tym uprawiasz taką dziecinną paplaninę.

Fakty sa takie, że wiele zachodnich pism i programów porównało superba z niby o wiele lepszymi markami/modelami i karp gotowy. Superb niczym nie ustępuje , przegrywa na pojedyncze punkciki albo jest lepszy. A kto go kupi to już inna sprawa. Ważne że auto jest w czołówce i skoro to zauważyli nawet angole to też coś mówi.

Dla jasności - staram sie bronić wg mnie aut nie dlatego, ze jestem fanem tej lub innej marki. Absolutnie nic z rodzaju np ślepych wielbicieli w stylu "bez gwiazdy nie ma jazdy". Ale dlatego że auto w mojej ocenie jest dobre. Bez klepania bzdur, posługiwania sie nieaktualnymi stereotypami jak mój przedmówca i zaśmiecania forum. :biggrin:

 

PS. Do Merca też nic nie mam. Ktoś lubi niech kupuje, w końcu dla kogoś sie te samochjody robi tak jak i inne. Ale nie trawie gdy ktoś chce dyskutować ale nie ma argumentów.

 

Pozdro

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrazam swoja osobista opinie, ze skoda mercowi do wentylow nie dorownuje czy tobie sie to podoba czy nie. Poza tym twoje watki rowniez nic nie wnoszace do tematu traktuje jako zasmiecanie forum i tematu...

:icon_mrgreen:

 

:banghead:

OK WYGRAŁEŚ.

Nie ma sensu. Chyba żadne argumenty nie wygrają z Twoim subiektywnym zdaniem i dyskusjami w stylu Twojego "cios za cios byle moje na górze". Masz prawo mieć swoje zdanie i to w sumie dobrze, ale iść pod prąd z uporem maniaka... Od Moderatora chciałoby sie trochę obiektywizmu popartego wiedzą i rzeczową argumentacją. Ale jak widać nie można mieć wszytskiego. Akurat w tym wątku tego nie widzę. Sądzę, że nie masz akurat tu pełnej wiedzy na temat o którym piszesz. Może w innych tematach na forum jest inaczej dlatego nie oceniam.

OK Przyjmuję Twoje zdanie, sie z nim nie zgadzam i przepraszam za śmiecenie.

 

Pozdro

Edytowane przez murdoch2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez przyjmuje Twoje zdanie choc kompletnie sie nim nie zgadzam. Na tym polega dyskusja ze kazdy przedstawia swoje argumenty i wcale moje nie jest na gorze, poprostu wyrazam swoje zdanie ze skoda do merca ni jak sie nie ma i ni jak tych dwoch roznych klasowo aut nie da sie porownywac, no ale na sile to i h*a mozna zlamac...

:icon_mrgreen:

 

 

P.S.

Moja wiedz nie bierze sie z przeczytanych i oplacanych tekstow tylko z zycia, uzytkuje szmelcwagena czyli bogatszego przyrodniego brata skody i wiem co pada, kiedy i jak czesto, wiec prosze cie nie pisz bzdur ze nie mam wiedzy o tym zlomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

murdoch2 i MOC -

IMO starsze MB nie mialy sobie rownych, ale tak gdzies od polowy lat 90 niestety nie prezentuja juz tej jakosci i trwalosci... ja przesiadlem sie z okulara '97 na W140 '93 i w kazdej kwestii widze lepsza jakosc wykonania na korzysc starszej technologii... mialem C124 230CE '89 i mam C250D '94 i w nich widze jakosc... ale w nowszych MB juz niestety nie... plastik fantastik, slabe blachy, delikatne automaty i silniki cdi, awaryjna elektronika i zawodne gadzety... nowszym gwiazdkom mowie nie...

Ale o tym proponuje pogadac w temacie o MERCEDESACH :smile:

Edytowane przez trocin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę kosmiczna ta dyskusja... :)

Musicie okreslić kryteria, co to znaczy "lepszy"

Trzeba wziąć pod uwagę że:

Trwałość to nie to samo co awaryjność (a wielu myli te pojęcia)

Awaryjność jest wprost proporcjonalna do stopnia komplikacji

Stopień komplikacji jest wprost proporcjonalny do wyposażenia i szeroko pojętych osiągów.

 

Dlatego porównywanie skody i merca jest generalnie bez sensu.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...