Skocz do zawartości

Zakupiłem Bixenony


HunterM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

H4 nie nadaje sie do przerobek :]. H1, H3 i H7 juz jak najbardziej.

 

 

To znaczy, że jak mam nakeda na H4ce to nie ma sensu zakladać bixenona?? Bo właśnie taki miałem zamiar na wiosnę...

 

Czy może ktoś założył i z czystym sumieniem może polecić taki zabieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat(pe_wee @ 22.12.2009 - 04:13) *

 

To znaczy, że jak mam nakeda na H4ce to nie ma sensu zakladać bixenona?? Bo właśnie taki miałem zamiar na wiosnę...

 

Czy może ktoś założył i z czystym sumieniem może polecić taki zabieg?

 

 

Ja miałem H4 w FireStorm.

 

 

No dobra. Miałeś. :clap:

 

Ale czy ktoś zakładał bixen i czy może powiedzieć, że zdaje egzamin...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprobuje przetlumaczyc (choc nie wiem czy trafnie):

H4 w xenonie tak wali po oczach kierowcow swoja swiatloscia, ze spier... gdzie popadnie i tworzy sie piekny pas startowy do gumowania. :)

 

A juz skutecznnosc tego wynalazku do oswietlania drogi to zupelnie inna bajka...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Chyba, ze trafi Ci sie oslepiony kierowca, ktory nie widzac, gdzie jedzie, wpakuje Ci sie na Twoj pas :].

Szczerze mowiac czasem jak jedzie taki baran na dlugich, czy zle ustawionych swiatlach z przeciwka to zmuszony jestem hamowac, bo w refleksach swietlnych po prostu czasem nie wiem, czy juz wale do rowu, czy jemu pod kola...

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W weekend przymierzam sie do zakupienia 2 xenonow i montazu. Jak juz stuninguje caly motocykl to sie pochwale.

Edytowane przez oscar

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wiec i jak sie pochwale. Co prawda troche partyzancko zamontowane (nie mam pomyslu gdzie i jak przetwornice zamontowac), ale efekt jest.

 

http://lh5.ggpht.com/_6FapHMt6iCk/S1Nmj-Ka...17012010317.jpg

http://lh6.ggpht.com/_6FapHMt6iCk/S1NmmhPg...17012010322.jpg

 

Wbrew pozorom maja ladnie skupione swiatlo, ale swieca mocno jak skur... Respect +5 conajmniej na dzielni bedzie ;)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekowac. Trzeba sie czyms zima zajac. Jeszcze tylne swiatlo w drodze, kierunki, uchwyt. A z ciuchow butki turystyczne w tym tygodniu. Trzeba sie dozbroic na sezon.

 

Klod - a ile ma swiecic? Bo ja sie nie wyznaje...

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu to świeci metr nad ziemią :biggrin:

 

 

 

Tutaj jest w bardzo przejrzysty sposób pokazane prawidłowe ustawienie świateł

 

http://www.rf600r.l.pl/strony/info/regulacja_reflektora.htm

Edytowane przez thobeta

Speed Triple 2009r, Iż49 1956r, Jawa 350 Panelka + kosz Velorex 1969r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...