Skocz do zawartości

Na pohybel kamizelkom- nowy filmik Street an Dirt!


qba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

a kup, przynajmniej będziesz się mniej lansował niż na litrze

 

słuchaj buraku (znaczy bohaterze obrońco uciśnionych), nie wiesz, nie widziałeś, nie oceniaj

 

Wrzuciłeś film do netu i liczysz tylko i wyłącznie na radosne lizanie się po fiutach? Po prawdzie przewidujący jesteś :banghead:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłeś film do netu i liczysz tylko i wyłącznie na radosne lizanie się po fiutach? Po prawdzie przewidujący jesteś :banghead:

 

no miałem nadzieję że przynajmniej ty mnie poliżesz :icon_razz:

 

chciałbym zauważyć że to nie ja pierwszy zacząłem podbijać ciśnienie i nie wyleciałem z mordą i wyzywaniem od "buraków"

 

ale co tam :) i tak jest wesoło tak jak przewidywałem. w końcu przewidujący jestem

Edytowane przez bartMFK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Filmik spoko choc terroru mogloby byc wiecej choc jak na preclowo to ok ;)

 

W zasadzie ten cały pożal się boże terror to nie różni się za bardzo od dresa wybijającego szybę na przystanku a sterroryzować konia to coś jak obszczać bramę sołtysowi :biggrin: po prawdzie mocna rzecz. :biggrin:

 

P.S. do gówniarskiego terroru to uwaga ogólna. Na szczęście w tym filmie dresiarstwa jest mało.

Edytowane przez Raio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam formacji szalet. To wasza lokalna gwiazda?

 

tak srasz żarem że akurat "szalet" powinien byc ci dobrze znany

 

Raio, czy ty nie rozumiesz że to po prostu był "wypadek przy pracy", nikt się tym nie jara i nikt nie miał na celu go przestarszyc. po prostu tak wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dość. skoro pewni osobnicy potrafią robić bydło na publicznej drodze (trudno inaczej nazwać pewne elementy przedstawionych popisów), powinni również nauczyć się z godnością przyjmować krytykę. najwyraźniej jeszcze trochę brakuje dojrzałości

 

zamykam, jak ktoś ma pretensje - zapraszam na pw

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...