Skocz do zawartości

Olej który niebedzie szybko czerniał


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko słuchajcie tak się składa że problem sprzęgła już rozwiązany to były już zużyte przekładki między tarczami i teraz na wiosnę planuje założyć przezroczystą pokrywę sprzęgła to znaczy taka która ma okienko albo przerobić tą co mam. Tylko wiem że problemem będzie to iż olej szybko zmienia swoją barwę na czarny. Znajomy mówił mi że są oleje które długo trzymają swój przezroczysty kolor, używają go osoby z przezroczystą pokrywa i nie tylko. To jest zwykły olej do motocykli tylko że jedne trzymają dłużej swój kolor a inne już po kilkuset km są czarne. I teraz pytanie który olej z półsyntetyków trzyma najdłużej przezroczysty kolor? Chociaż żeby przez pierwszy tysiąc km miał swój kolor no i żeby chronił silnik. Jakie znacie takie oleje? Nigdzie nie było takiego tematu więc zakładam ten. Pozdro.

 

Z tego co pamiętam to jubi też przerabiał ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz problemy :icon_mrgreen:

 

Sprobuj Motorex

 

zamiar i dyskusje na ten temat pomijam :icon_mrgreen:

 

http://www.motorex.com/index.cfm/fuseactio.../path/1-418.htm

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hehe woda było by najlepiej ale długo bym nie pojeździł. Tu chodzi o to że jeden olej szybciej robi się czarny od drugiego coś w tym jest bo zauważyłem sam to kiedy przesiadalem się na inne oleje

MI się wydaje że to jak długo olej trzyma swoja barwe najbardziej zależy od stanu silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolek, twój największy fan na tym 4um wujek Yuby zmagał się ostatnio z koncepcją przezroczystej pokrywy sprzęgła. Uderz do niego na priv a może na romantycznej kolacji przy świecach wymienicie się opiniami na w/w temat oleju również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...