Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam Rocketa z 2005r od 3 lat.Poczytałem twoje posty i kilka przypadków też mnie dopadło tych co ciebie. Takich jak dziura w kolektorze wydechowym, wymiana łańcucha rozrządu, regulacje zaworów (mnie udało się powymieniać płytki bez zdejmowania wałków).

Problemów z korozją nie mam, gmole na razie nie potrzebują spawania, skrzynia też sprawuje się dobrze, Hamulec przedni bywa miękki ale wystarczy przemyć zaciski, rozruszać tłoczki i działa dobrze.

Silnik do cichych nie należy to fakt,ale inne motocykle też generują różne dziwne odgłosy,miałem yamahe i tam zawory cykały, sprzęgło czasami stukało i plastiki też były pokryte chromem. Ja osobiście jestem zadowolony z mojego egzemplarza i do puki po odkręceniu gazu będzie się pojawiał rogal na twarzy to nie zmienię go na inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano, jakby kogoś interesowało to na innym forum wrzuciłem moje podsumowanie 3 lat spędzonych z Rocketem- mam tam ksywkę Gruby.

 

http://www.vulcaneria.pl/viewtopic.php?t=11165

Po przeczytaniu podsumowania usiadłem na dupie i już nie jestem pewien czy chcę kupić Rocketa. Miałem na oku RIII z 2007 roku, z tego co wyczytałem po 2006 roku coś tam poprawili, ale podobno dopiero w modelu 2010 usunięto większość usterek. Możecie uzupełnić moją wiedzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, i mnie po kilku różnych motocyklach dopadł Krokiet, jest to wersja Touring z 2011r, mam nadzieję że te usterki już mnie ominą, Tapir/Gruby daj na pw jakiś namiar do ciebie, mam kilka pytań dotyczących wywalenia katalizatora i nowego softy do silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ksywę NAVIGATOR.Teraz mam trzeciego Rocketa razem osiem lat i ponad sto tysięcy kilometrów.

O tym sprzęcie wiem wszystko.Pozdrawiam zawiedzionych a niezdecydowanych proszę o kontakt.

Ten motocykl potrzebuje tylko trochę kultury technicznej.

NAVIGATORN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tydzień... Muszę wymienić czujnik przepustnicy i można powoli robić jakieś ustawki :)

Kto się pisze na śmiganie po Wielkopolsce, może następny weekend, jeśli będzie pogoda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ksywę NAVIGATOR.Teraz mam trzeciego Rocketa razem osiem lat i ponad sto tysięcy kilometrów.

O tym sprzęcie wiem wszystko.Pozdrawiam zawiedzionych a niezdecydowanych proszę o kontakt.

Ten motocykl potrzebuje tylko trochę kultury technicznej.

NAVIGATORN

Hej wysłałem info na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja swoją przygodę z Rocketem zakończyłem. Więc się żegnam ładnie z państwem :)
Przesiadłem się na GSa i odkryłem ile lat straciłem na głupie asfalty... Ech. Następny w kolejce KTM!
Pozdrawiam swoim staruszkiem! Szerokości!
aC9scdU.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem podobnie,więc wiem o czym piszesz :rolleyes:

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie był asfalt potem teren a teraz wróciłem na asfalt. Kolego blubi moim zdaniem nic nie straciłeś tylko przechodzisz w inny obszar bo być może potrzebujesz nowych doznań i doświadczeń. :crossy:

Edytowane przez ArturM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie był asfalt potem teren a teraz wróciłem na asfalt. Kolego blubi moim zdaniem nic nie straciłeś tylko przechodzisz w inny obszar bo być może potrzebujesz nowych doznań i doświadczeń. :crossy:

Lepiej bym tego nie ujął..........

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sąsiada z drugiej strony Narwi. Ja od czerwca 2013 przesiadłem się z Roadstara na Rocketa. Kolega podąża tą samą drogą bo pamiętam, że udzielaleś się na forum roadstara.

 

Mój post był skierowany do Robroba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...