Skocz do zawartości

Triumph Rocket III


Kapiszon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przerobił swojego na skuterka, bo tak lubi Blubi :icon_razz: Ja wole jak maszyna wygląda poważniej.....No i moja jest na dwie osoby z bagażem a jego na jeden tyłek do startów pod światłami. Co kto lubi :buttrock:

 

 

bikepics-2678561-full.jpg

 

 

Edytowane przez Ksylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obydwa są ....piękne. Ale pierwszy jest obłedny . Ja potrzebowałbym jednak co najmniej drugie siedzenie najlepiej z oparciem (chociaz i tak na ogół jeżdżę sam) i sakwę z lewej strony moto na kanapki do pracy :biggrin:No dobra delikatna szyba też wskazana.

A co z tym nieszczęsnym rozrządem. ? Nie poprawili tam czegoś?

Edytowane przez arczimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dzieje z rozrządem? Dwa razy jak do tej pory ustawiałem zaworki i mało było płytek do wymiany. Mechanik pewnie by tego nawet nie ruszał ale ja jak mam na granicy to podmieniam. Poza tym nie wiem co tam sie dzieje? Pewnie kiedys przyjdzie wymienic łańcuch ale to normalna rzecz. Silnik jest wysoki i ma długi łańcuch co sprzyja wyciąganiu. Kiedy sie wyciągnie i napinacz juz nie daje rady go naprężyć to może byc kłopot. Tylko doprowadzenie do tego to zwyczajne zaniedbanie. Mi rozrząd pracuje jak trzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o to mi chodziło, sporo postów było o naciągającym sie łańcuchu. Nawet przy 12 tyś km. Ale jak wiadomo nigdy nie wiadomo ile używany moto ma realnie przejechanych km.

 

http://motoglanc.pl/katalog/item/1-motory/107-triumph-rocket-iii-2013r-z-abs

 

W rozmowie ze sprzedawcą, ustaliłem,że był.....bity. Rozumiem,że to go dyskwalifikuje w zakupie i szukac innego? Zdjęcia jak był uszkodzony dostanę wieczorem. Z drugiej strony to i tak sukces,że się przyznał....

A Waszym zdaniem ze zdjęć jak to wygląda?

Edytowane przez arczimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj ma 26tys chyba i łancuch jest OK. Jeśli komus się wyciągnął po 12 to albo licznik kłamie albo katował go niemiłosiernie. Z tego co patrzyłem chyba przy 60tys jest wymiana łancucha, czyli w normie.

 

Prosiak w linku ładny ale jak był bity to koniecznie fota po wypadku i faktury na częsci jakie kupił i wymienił. Bity a bity to różnica ogromna, samo stwierdzenie niczego nie mówi. Mozna kupic po lekkiem szlifie, mozna kupic i bardzo rozbity. Kwestia czy był tylko wyklepany, czy częsci były wymienione na nowe jak należy. Dlatego domagaj się historii ze zdjęciami i faktur. Na pewno po wypadku zbierał faktury dla ubezpieczalni, wiec powinien je miec. Doskonale wie co i jak było zrobione. Diabeł tkwi w szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arczimi

 

Witaj kolego, jeszcze nie miałem przyjemnosci, bo rzadko piszę na forum.

Zadajesz ciekawe pytania, więc spróbuję odpowiedzieć. Rocketem cieszę się już 7 lat. Pierwszy był z 2004 roku i szczęśliwie przejeździłem nim 5 lat i prawie 70 tysięcy km. Żadnych problemów ze skrzynią, sprzęgłem i innych takich. Wymieniłem jedynie czujnik temperatury za 120 zł.

Drugim jest Classic z 2009 r, czyli po chorobach wieku dziecięcego. Jak do tej pory pokonałem 27 tysięcy km bez żadnych problemów. Mam go 2 lata. Jest odblokowany całkowicie. Jaka frajda z jazdy, nie muszę Ci tłumaczyć. Tak długo, jak długo jestem w stanie go utrzymać, nie chcę innego motoru. Dodam jeszcze, że kilometry pokonane to nie autostradowe, tylko w naszych górach i w Czechach, bo mieszkam blisko Jeleniej Góry, gdzie prostych dróg jest mało, za to dużo zakrętów. Polecam Roadstera bo ma fajne rury i ABS.

Mój dla odmiany nie jest czarny.

Pozdrawiam wszystkich kolegów,

NAVIGATOR

 

post-44051-0-54522900-1403706571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Navigator. Co to za kominy? Dorabiane końcówki, czy coś innego?

Wspinaker, również Cię witam. Raz mieliśmy się spotkać, nie wyszło. Wracam do rur. Osobiście przeze mnie wykonane, są puste i dosyć fajnie gadają. Chromowałem w Poznaniu. I są inne.

Jeżeli chcesz, przyślij mi adres email, wyślę Ci fajne zaproszenie. Mój numer 691753591.

Pozdrawiam,

NAVIGATOR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/triumph-rocket-iii-duzo-dodatkow-1-wlasciciel-M3856544.html

Co wy na to?,wygląda zachęcająco. Jutro będzie wiecej zdjęć.

 

Kufry są z wcześniejszego modelu malowane pod kolor tego roadstera

Jest taka firma Carbon? Podobno jeden kufer 6kzł?

 

 

Nie mieszka ktoś po blisku żeby pojechać oblukać?

Edytowane przez arczimi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corbina mam kanapę, Jest niesamowita i co najlepsze nie nasiąka wodą w czasie deszczu pomimo, jest ze skóry. Z oryginalnej ciągle zjeżdzałem, a ta ma niesamowite podparcie z tyłu. Jest też bardzo twarda co mnei zdziwiło, ale może przez to można długo ją dosiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...