Skocz do zawartości

Wychodzę za mąż :D


Inka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego najlepszego! Zwłaszcza że miałem okazje osobiście poznać bardzo młodą pannę :D

 

A tak prywatnie - ślub to pikuś, wspólne wychowywanie potomstwa to jest dopiero coś... :) Ale jak macie 2 motongi, to luuzik, można jeszcze drugie mieć :D

 

Najlepszego na nowej drodze! I nie zwracajcie uwagi na psy, w końcu karawana jedzie sobie dalej...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzyk jeśli Tobie się nie udało znaleźć tej jednej jedynej z którą chcesz się zestarzeć to trudno. Jeśli ożeniłeś się z jędzą też trudno. To były Twoje błędy, ale nie musisz nimi psuć mi tego dnia.

 

 

Inka!

To było żartem powiedziane.Pewnie gdyby nie reakcja jednego nadgorliwego,to Ty też pewnie byś tak to odebrała.Nota bene dostało mi się już za to od forumowiczów.

Co do mojego małżeństwa to trwa już ono prawie 27 lat,jest udane czego i Tobie życzę.

pozdrawiam.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. I nie zapomnij o intercyzie. MiLość i tak ci wszystko wybaczy. :bigrazz:

 

Lefty, ale przeciez sie kochaja i dlatego biora slub i beda skladac przysiege " ze Cie nie opuszcze az do smierci" :clap:

Jaka intercyza ?? To profanacja i podwazenie wielkiego uczucia :lapad:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych który chcą prowadzić młodą parę do kościoła. Dom weselny znajduje się w Mikołowie przy ulicy Bluszcza 26, ale bliżej jest wjeżdżając ulicą Strzechy. Jadąc nią po lewej zobaczycie 3 bloki. Stajecie przy środkowym ;) Wyjazd z domu weselnego do kościoła w okolicach 13-13.20.

Prosimy bardzo o sypanie pieniędzmi, ryż zakazany ze względu na to, że mają być mrozy a schody w kościele śliskie ;)

 

tutaj mapka dojazdowa do kościoła z Domu Weselnego:

http://www.tinyurl.pl?yGGay7XP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyślnych i ciepłych zaślubin oraz szczęśliwych: papierowych, srebrnych, jedwabnych, lateksowych, diamentowych, złotych, karbonowych, kardanowych i wszelkich innych kolejnych godów!! :biggrin: Rośnijcie zdrowo polska rodzino motocyklowa :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dziękuję wszystkim jeszcze raz :) już jesteśmy po przysiędze i w sumie to się nawet nic nie zmieniło :P stresik mały był ale przy wypowiadaniu słów przysięgi miałam totalny luz w sercu i ciele ;) i podobno ciągle się śmiałam :P

 

"Co Bóg złączył człowiek niech nie rozdziela"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...