Skocz do zawartości

silnik od cbr f4 do f3


PriweR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od cbr f2 i od horneta wchodza bez problemu, miedzy silnikiem od f3 a hornetem nie ma prawie roznicy, ten od horneta jest slabszy, ale mi po glowie chodzil albo od 900rr ten wiem ze wyjdzie ale trzeba zrobic mala przerobke mocowan wejdzie i bedzie dzialal bo znajomy robil taka przekladke, a mi na dniach wpadl pomysl z f4 bo dobre silniki pewnie jak by sie pokombinowalo to by wlazl bo watpie ze jest wiekszy ale mocowania trzeba by dorabiac ale to nie wchodzi w gre chce jakis silniczek ktory bedzie pasowal pod orginalne mocowania, najwyrzej mozna dorobic to co jest dokrecane do ramy taki trojkacik jak by,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 900rr ten wiem ze wyjdzie ale trzeba zrobic mala przerobke mocowan wejdzie i bedzie dzialal bo znajomy robil taka przekladke

PriweR, czy mógłbyś mi napisać coś więcej na ten temat? Jak przerobić mocowania? Może mógłbyś zrobić parę zdjęć sprzęta znajomego? Byłbym bardzo wdzięczny bo sam chciałem zrobić taką przekładkę ale nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych informacji jak. Pozdr

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach sie dowiem znajomy robil u siebie w serwise taka przekladke, moto juz nie ma bo to dla kogos bylo robione, ale zapytam co i jak to napisze jak cos to mam do zalatwienia silnik od 900rr 94r z calym osprzetem gazniki i elekrtyka regulator kompletnie wszystko za 2500 bo znajomy do swojej 900rr wsadzil silnik od 1100xx monstrum jeszcze jest dopieszczany ale za tydzien juz bedzie zmontowany do konca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach sie dowiem znajomy robil u siebie w serwise taka przekladke, moto juz nie ma bo to dla kogos bylo robione, ale zapytam co i jak to napisze jak cos to mam do zalatwienia silnik od 900rr 94r z calym osprzetem gazniki i elekrtyka regulator kompletnie wszystko za 2500 bo znajomy do swojej 900rr wsadzil silnik od 1100xx monstrum jeszcze jest dopieszczany ale za tydzien juz bedzie zmontowany do konca

 

jak możesz to zapodaj jakies fotki fajera z piecem xa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dniach sie dowiem znajomy robil u siebie w serwise taka przekladke, moto juz nie ma bo to dla kogos bylo robione, ale zapytam co i jak to napisze jak cos to mam do zalatwienia silnik od 900rr 94r z calym osprzetem gazniki i elekrtyka regulator kompletnie wszystko za 2500 bo znajomy do swojej 900rr wsadzil silnik od 1100xx monstrum jeszcze jest dopieszczany ale za tydzien juz bedzie zmontowany do konca

 

 

no to jesli do f3 da rade wsadzic silnik od 900rr a do 900rr od xxa to proponuje isc na skroty i wsadzic piec od xxa do f3 :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jesli do f3 da rade wsadzic silnik od 900rr a do 900rr od xxa to proponuje isc na skroty i wsadzic piec od xxa do f3 :icon_twisted:

ten od xxa jest naprawde kolos w 900rr musieli rame cus tam pilowac przycinac przerabiac, jek bedzie gotowy do konca zrobie zdiecia i tu wstawie, bo cos ironią mi smierdzi ta wypowiedz heh, f3 z silnikiem xxa hmm ciekwae rozerwalo by ja w pizdziec heh i jeszcze turbo sprezareczka i juz wogoole pogrom, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hornet jest słabszy ponieważ ma inny układ dolotowy i wydechowy oraz inne gaźniki (o mniejszej średnicy przelotu) w porównaniu z F2 i F3.

 

Ja bym próbował szukać silnika od Horneta z całymi mocowaniami (przeważnie są z pękniętymi).

 

A co się stało w oryginalnym silniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...