Skocz do zawartości

URAL i inne RUSY


Misza
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

o to moje cudeńsko.

http://members.lycos.co.uk/wsbilpl/k-750%20'56.jpg

Bardzo ładny stan.Niestety musze sprzedać.Zainteresowany ktoś kupnem:P??

 

 

***********Post edytowany przez Administratora***********

§ 13 Regulaminu mówi, że fotki wklejane jako IMG bezpośrednio

do posta, nie mogą przekraczać wielkości 640x480pixeli!

*****************************************************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Ural to M-61, następna wersja z fabryki w Irbicie po Emie

Kierownica od emki, bak powinien być z takimi gumami jak w K-750 - częsci te dodałem od siebie :-)

Ale rama jest oryginał - różni sie od emowskiej wysokościa suwaków, u mnie są wyższe o 2 cm.

Błotnik powinien być mocowany wysoko - w nowym sezonie juz bedzie jak ma być - to tylko krótka wizja :evil:

 

Jednym problemem który mnie dręczy to blok silnika- mam z M-62, jak masz namiar na kooś z oryginałem z M-61 to chętnie kupie coś takiego.

 

A tu fotka orygniału:

http://www.svenskaryssmcforeningen.se/Gall...eri/DIV/m61.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, popytam, ale wszyscy teraz chcą kupować ruskie cześci a nie sprzedawać :-D. a jeszcze jak te starsze... mój ural m63 wygląda teraz trochę gorzej ;-). mam plan by go rozebrać co do śrubki i zrobić remont silnika, oraz nową farbę położyć (oraz dokupić do niego parę brakujących orginalnych cześci)... też bedzie piękny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem kilka lat temu Urala. Kupiłem pod Grodnem od pierwszego właściciela. Sprzecik był z 1991 roku. Niestety coś mnie podkusiło i go sprzedałem (a teraz byłby jak znalazł na zimowe Giżycko :) ). Zrobiłem nim chyba z 12 tys km bez większych awarii (raz się ukręcił wał napędowy i głowice trzeba było zergernerować).

 

http://www.bikepics.com/members/pompka/91m63/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe' date=' popytam, ale wszyscy teraz chcą kupować ruskie cześci a nie sprzedawać :-D. a jeszcze jak te starsze... mój ural m63 wygląda teraz trochę gorzej ;-). mam plan by go rozebrać co do śrubki i zrobić remont silnika, oraz nową farbę położyć (oraz dokupić do niego parę brakujących orginalnych cześci)... też bedzie piękny :).[/quote']

 

 

malowac chcesz a farbe sprzedajesz, plakatowkami maszyne trysniesz...

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...