Skocz do zawartości

GSXRowcy łączmy sie


Rekomendowane odpowiedzi

faktycznie nie popatrzyłem na dział - mój błąd ale te daremne odpowiedzi to moglibyście sobie darować - czy ja napisałem poproszę aby mnie ktoś rozbawił no qrwa mać nie więc po co takie kretyńskie wpisy poprosiłem o konkretną odpowiedź a nie o robienie sobie jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja tak na powaznie D.gif

Sliwa by wiecej w temacie skrobnal j.gif

 

 

No ja wiem, dlatego się śmieję, że to jego wina a nie motocykla :D

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spostrzerzenia:

Tylna opona skończyła się przed 5000 km, oleju nie dolewałem jeszcze, trochę często trezba tankować, przydałby się wskaźnik paliwa, ( wiem że zaraz po mnie wszyscy pojadą ) ale coś takiego jak komputer pokładowy bym chciał - chociażby dlatego, aby sprwadzić jak daję na maksa przyspieszenie ile pali. Myślę ze taki gadżet najlepiej by wpływał na kierowcę jeśli chodzi o wolniejszą jazdę.

Osobiście bardzo obawiałem się pozycji za kirownicą, bo nigdy wcześniej nie jeździłem takim moto i czytając wypowiedzi ( nawet i na tym forum ) miałem obawy że będzie problem z używaniem tego moto do codziennej jazdy. Moje obawy się nie sprawdziły z czego bardzo się cieszę.

To chyba tyle na poczatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie nie popatrzyłem na dział - mój błąd ale te daremne odpowiedzi to moglibyście sobie darować - czy ja napisałem poproszę aby mnie ktoś rozbawił no qrwa mać nie więc po co takie kretyńskie wpisy poprosiłem o konkretną odpowiedź a nie o robienie sobie jaj.
Krawcu ale Ty się nie rzucaj bo chłopaki wcale sobie nie robią jaj tylko faktycznie mi wybuchł silnik po przejechaniu 12 tys kilometrów... IMO musiałem trafić na jakiś wybrakowany egzemplarz, bo nie słyszałem o drugim niedłubanym gixerze który by wybuchł w przeciwieństwie np. do r6 które regularnie wybuchały w tym sezonie w Poznaniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o poznań to (sorry jeśli obrażę normalnych motocyklistów) sama bliskość toru i dziwna mentalność ludków powoduje że nie dbają oni o swe sprzęty i totalnie je katują...stary-jeśli będziesz dbał o sprzęta-czyli wymiany oleju itp-to nawet średnie pałowanie nie spowoduje jakiegokolwiek mechanicznego zepsucia się moto. przecież one są stworzone do tego...ja bym najbardziej posłuchał opinii np benka-widać że kolo nią jeździł i pisze jakieś w miare normalne spostrzeżenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o poznań to (sorry jeśli obrażę normalnych motocyklistów) sama bliskość toru i dziwna mentalność ludków powoduje że nie dbają oni o swe sprzęty i totalnie je katują...stary-jeśli będziesz dbał o sprzęta-czyli wymiany oleju itp-to nawet średnie pałowanie nie spowoduje jakiegokolwiek mechanicznego zepsucia się (...)

Wyobraź sobie, że istnieje grupa "ludków", którzy kupują motocykle sportowe po to aby nimi jeździć w sposób do jakiego zostały zaprojektowane :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o poznań to (sorry jeśli obrażę normalnych motocyklistów) sama bliskość toru i dziwna mentalność ludków powoduje że nie dbają oni o swe sprzęty i totalnie je katują...

 

 

A skąd masz to info, że nie dbają ? Ja znam większość regularnie jeżdzących na wolnych treningach i ich motocykle może są czasem poobdzierane po ślizgach, ale mechanicznie 100 % sprawne. Przejeździłem fireblade 954 pięć sezonów wolnych treningów i nic się nie działo. Kręcenie pod czerwone pole to nie katowanie...

 

 

Pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ojeja :) ja se rzekłem a wy tu już zaraz mnie zjecie :) ja mam osobisty uraz bo kupiłem moto (kiedyś tam) z poznania a że jeszcze byłem świerzak totalny to koleś wcisnął mi taką ruine że porażka :P teraz po paru latkach już nabrać bym sie nie dał ale ja prędko nie zapominam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...