Skocz do zawartości

GSXRowcy łączmy sie


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Wczoraj zapaliła mi się kontrolka FI, sprawdziłem kod błędu i wyskoczyło C00 czyli błędu nie ma a kontrolka nadal mruga na przemian z temp. Po paru godzinach zgasła. Wie ktoś może o co biega? Olej wymieniony, jego poziom w połowie oka, temp silnika ok, wentylator załącza się przy 102 st. nie ma spadku mocy, nie wzrosło spalanie, silnik pracuje prawidło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć :)

Jestem tu nowa więc jeśli źle dodałam post to z góry przepraszam.

Mam pytanie. Mianowicie chce kupić motocykl Suzuki GSX F600 Katana (1994r), ale jestem osobą początkującą.

Moim głównym problemem jest to, że mam 152cm wzrostu i ważę zaledwie 47kg. Pytanie brzmi co byście mi doradzili? Czy jest dla mnie ten motocykl odpowiedni? Może doradzicie mi coś innego? Tylko od razu piszę, że nie chce się bawić w jakieś "ala" motocykle. Potrzebuje prawdziwego maszyny :)

 

Z góry dziękuje za odpowiedź.

Pozdrawiam :)

Edytowane przez Robins
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy się śmiać czy płakać. jako początkujący, co odczytuję jako przyznanie się do co najwyżej miernych umiejętności, przymierzasz się do motocykla nie dość, że jak na żółtodzioba sporego i nieco zbyt mocnego, to jeszcze nieporęcznego choćby z racji masy i jej rozkładu, zwłaszcza wysokiego środka ciężkości. przy tym "chwalisz" się niewielką posturą i wagą kogucią... chcesz sobie coś skompensować tym doborem "prawdziwego maszyny"..?

sugeruję zacząć przyuczenia się do jazdy po drogach publicznych i korzystania z jednośladu, co zwłaszcza przy podanych warunkach kieruje Cię po porady do wątków nt. pierwszego motocykla. na demonstracje "wielkiego ducha" przyjdzie czas może wtedy, kiedy nie będziesz ryzykował iż pokona Cię pierwszy zakręt albo miękki parking

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej. Mam pytanie do posiadaczy starych olejaków 1100-ek w oryginalnym malowaniu (to ważne). Czy naklejki szły pod lakier czy na wierzch? Nie mam u kogo podejrzeć a chciałbym przywrócić oryginalne malowanie zgodnie ze sztuką, więc byłbym wdzięczny za pomoc.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...