Skocz do zawartości

Yamaha xt 600 rocznik 90 i powyzej z rozrusznikiem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba kolejny dowod na to ze to fajna i trwala maszynka

 

 

Trwała - to pewne i nie podlega dyskusji ale fajna...to subiektywne odczucie :icon_mrgreen: (ja swoje :biggrin: ) :icon_evil:

 

Ale na poważnie.

Eljot ma rację. Nie ma sensu kolejny raz uszczęśliwiać kogoś namawiając go na lepszego i lepszego i lepszego sprzęta.

Pelikan chce XT. Ja mówie: Pelikan kupuj XT - za niedużą kasę masz moto dające możliwość jazdy za niedużą kasę (serwis). Jeśli bedziesz miał dalej takie wymagania jak w temacie to bedzie to fajne moto dla Ciebie. Jedyna rada którą zawsze można dać to nie napalaj sie i kup dobry sprzęt , żebyś sie jazdą cieszył a nie grzebał w niej.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów,tak sobie przegladam allegro i znalazłem takiego xt bez możliwosci rejestracji tylko że na kopke oto link

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1670262

miałem dr tez na kopke problemów z odpalaniem nie miałem ale prosze o obiektywna opinie o tym szprzecie ,jak na zdjeciach widac nie jest kompletny brakuje plastików ale za taka kase. Nie wiem czy sie zainteresowac tą oferta? podobno silnik smiga nic nie cieknie i nie puka ale to nic nie wiadomo.Jak myslicie warto?????pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1670262

Włochaty dzieki za rade.Jestem umówiony z nim na sobote wiec zobaczymy czy jest warty tych km. aby tam dojechać. :wink:

 

przeca to smietnik jest... w dodatku na100% nie 92 , no i bez mozliwosci rejestracji..

Edytowane przez marciow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co komu rejestracja w motocyklu enduro? skoro bedzie smigana tylko w terenie??

Np. po to żeby leciały znizki na ubezpiecznie na przyszłosc.

A już nie mówie o wypadku na takim moto, bo skoro to enduro to i kolega po drogach też nieraz smignie. A jak strzelisz w kogos na drodze nie mając ubezpieczenia, rejestracji itd.......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelikan mieszka na drugim końcu wsi, jeździmy razem zawsze, nie jeździmy w ogóle po asfalcie, mamy bardzo dużo terenów, lasów, nie potrzeba nam na drogi publiczne wyjeźdzać, a zniżki? ma auto wiec zniżki i tak lecą. Ja mam motocykl 7 lat i ani jednego zarejestrowanego, i do końca szkoły (3 lata) niemam zamiaru rejestrować. Szkoda pieniędzy na opłaty itd, jeśli ma się zamiar tylko po terenie jeździć.

Oczywiście to moje zdanie :bigrazz:

Pozdrawiam

Edytowane przez włochatyDR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów jak sądzicie jakie było by najlepsze przełożenie dla xt 600 na teren na allegro jet duzo rodzajów zębatek od 39-47 na tył i na przód 14-17 teraz to sie zastanawiam ale nie chce zrobić głupstwa więc prosze was o opinie :wink: z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od sprawdzenia jakie masz u siebie.

Musiał byś pojeździć w terenie i zobaczyć jak jeździ Ci się na tych obecnych, jeśli czujesz że nie Ci nie odpowiada, a chciał byś trochę skrócić biegi, to zakładasz o 1-2 zęby mniej z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź najpierw, jakie masz oryginalne wtedy dołóż zęby z tyłu. Nie zmniejszaj z przodu, bo zje ci szybko ślizg na wahaczu. Np. 15 przód 47 tył , 14 jest naprawdę mała... a 17 znów duża w komorę „wałka” zdawczego. z przodu zastaw 15Operuj tyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...