Skocz do zawartości

Ułamana częśćgaźnika SUZUKI GS 500E


Fazi_NB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

qurim - ślepy jesteś??!!

 

Tak. Od zawsze miałem kiepski wzrok. A w słoneczne dni tracę wzrok na lewe oko.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce złamania jest prawie centralnie w zaznaczonym obszarze

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzana jest z 97r. Sprzedający coś mi mówił, że to jakaś "przejściówka". Otwory nie są zaślepione

(bynajmniej te do których podłączone są wężyki.) Problem teraz jest wielki bo powiedzieli mi, że plastiku w krórym coś przepływa nie spawają a kupić tego też nie moge, bo nawet nie wiem jka to się nazywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym pokombinował z metalową nagwintowaną tulejką (np. w larssonie takie są jako adaptery do wakuometrów, choć niekoniecznie się tym chwalą na www), nagwintował plastik i wkręcił z klejem(benzynoodoprnym) - powinno załatwić temat.

Najpierw oczywiście bym sprawdził, czy to nie jest jakiś ekologiczny wynalazek (jak np. EPC w LC4), bez którego moto może się świetnie obejść.

 

pozdrawiam, Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli element plastikowy który został w przewodzie ma otwór we wnatrz to musisz to tak skleic zeby powietrze zasysane mogło przepływac przez otwór. jesli jest rurka jest pełna w srodku to wklejasz pa poksipol i zapominasz. sa to rurki od podcisnienia.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to nie sa rurki od podcisnienia - tak naprawde diabli wiedza od czego sa - nie sa do niczego podlaczone - jedna idzie pod motocykl - druga ma na koncu filtr

2. sklej to dobrym klejem a nic nie odpadnie - nie bedzie tam ani wiekszego cisnienia, ani temperatury

3. przez rurki nic nie przeplywa

 

jedyne z czym moze byc problem to wibracje ale sadze ze dobry klej sie sprawdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć pokrywę, sprawdź czy oba króćce wchodzą do tego samego układu, sprawdż czy można obrócić pokrywę o 180 , nawierć dobry kruciec, zaślep ułamany i po problemie. Ew. jeżeli sie da to rozwierć obie częsci króćca pod wymiar metalowej rurki od długopisu lub starej anteny teleskopowej np od radia wciśnij kawałek rurki w obie częsci na jakis szybki klej . Ew. zdejmij pokrywę, wywierć stary i osadź nowy króciec.

Edytowane przez VIKI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób o podobnym problemie:

 

1 To jest pokrywa podciśnienia

2 Klej sam tu nie pomoże (najlepsza opcja to tak jak pisał kolega wyżej wkręcic nagwintowana tulejkę a następnie uszczelnić za pomocą kleju)

3 Niżej zamieszczam dokładniejsze fotki

 

http://suzukia.patrz.pl

http://suzukib.patrz.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...