Skocz do zawartości

NOWE PROPOZYCJE OD ROMETA - całkiem ciekawe


bikers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnie bym się przejechał tym Divisionem :biggrin:

Ot taki mam kaprys.

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem ciekaw, kto to pisze. zwłaszcza jak czytam "rogata kierownica", "wizualnie nawiązujący do grupy (...) free style", że nie wspomnę o "tylnim świetle". wiem, czepiam się, ale primo taka moja wredna natura, secundo chcąc lansować swój portal wypadałoby zadbać chociaż o pewien poziom :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ceny to mają atrakcyjne, dobrze że wspomnieli o niskiej trwałości sprzętów. Ale i tak ludziki będą kupować to badziewie sugerując się nazwą no i ceną, a potem płacz i lament bo pan za ladą powie że "częśći do tego to my nie mamy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Division wygląda na prawdę ciekawie.

 

łolaboga... daj spokój: pięć arów plastiku, a pod spodem pojedyncza rurowa rama; pewnie zrobili nową "budę" na podwoziu z poprzednich modeli. wydech wygląda jak ukradziony na ulicy. porażka

 

zobacz lepiej na to: niby ten sam koncept, a jednak projektowo przepaść dzieli "naszego rometa designe" od dzieła... hindusów. i kto tu, kurna jest trzeci świat? :P

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wszystko jest klepane u Azjatów. Romet robi to pod swoim szyldem naklejając naklejki i składając całość w PL. A tu przykłady jak inne "firmy" zrobiły klona tego samego skutera różniącego się tylko i wyłącznie naklejkami oraz ceną. Po prostu kupiły ten sam model.

http://www.kingway.pl/prod.php?idg=39&id=397&s=&type=&kword=

 

i droższy wedle życzenia :

http://www.zipp.pl/produkty.php?dokument=46&pierwszy=1

Edytowane przez żunio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to i tak chinol z badziebnym wykonaniem i linią nadwozia niczym z fimów SF z lat '80. Ci polscy czy chińscy designerzy mogli wymyśleć coś bardziej nowoczesnego. Wolałbym Simsona niż tego Rometa.

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Siema jestem nowa na tym forum ostatnio zajawiłam się na Rieju Rs2 Matrix http://mocna.polskajazda.pl/Motocykle/Rieju/RS2-Matrix/105892 nigdy nie pasowały mi typy ścigaczy ale to tak jakoś podeszło do mnie zawsze teren enduro a teraz mi się spodobał ten motocykl i ciekawa jestem jak to się zachwouje na drodze może widzieliście jakieś testy czy coś takiego to z chęcia bym oglądneła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

panowie ..nie dajcie sie zwariowac... to wszystko chinszczyzna i to najtansza!!! badziew jakiego swiat nie widzial...

wolalbym pieszo chodzic niz wydac 2tys na to gowno.

8tys za jakiegos divisiona.. za ta kase to znalezc mozna chociazby fajnego bandita czy cb ..ale nie to dziadostwo.

pozdrawiam

nezka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Owego Rometa Retro 6TH posiadam do dzisiaj, zakupiłem go używanego, mimo tego, że dosyć często się psuje jest mi bardzo przydatny, ponadto wydaje mi się, że gdybym kupił nowiusienkiego to moja współpraca z nim wyglądałaby dużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...