Skocz do zawartości

Nie kłóć się z "plecaczkiem" podczas jazdy


Olsen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważcie że to chyba chiński jednoślad jest. Pewnie coś odpadło podczas jazdy i się rozbili a nie kłótnia. :icon_mrgreen:

 

At speed - pewnie lecieli 50km/h, szatan nie motÓr. :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zdjęciu widać jakiś skuter z dużymi kołami (?), więc "speed" chyba nie był potężny. poza tym pattaya jest w tajlandii, tam zdaje się nie ma obowiązku jazdy w kasku - wystarczy mocniej łbem puknąć w asfalt...

 

BTW to chyba do humoru lepiej pasuje...

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW to chyba do humoru lepiej pasuje...

jsz

dorzucam tłumaczenie z google tłumacza i możecie temat przenosić :D

 

"Pattaya, 14 listopada [PATTAYA ONE AKTUALNOŚCI]: Late Night w piątek, Policja ppłk Jirasak z Banglamung Komisariatu Policji został wezwany na miejsce śmiertelnych wypadków drogowych do ścisłej Maprachan Reservoir, które doprowadziły do 31 roku życia człowiek traci swoje życie i 39 lat staruszka poniosła poważne obrażenia. . Jednym wypadku pojazd był świadkiem przez członków społeczeństwa, którzy widzieli para na motocyklu jazdy przy prędkości obrotowej i rozprawiali z sobą. Przypuszcza się, że kierowca rowerów, Khun Prayat, stracił panowanie nad rowerem i uderzył w słup przy ulicy. Jego dziewczyna, Khun Gonchawan był rzucili się do szpitala, ale nie nadające się na przesłuchanie w tej chwili. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym pattaya jest w tajlandii, tam zdaje się nie ma obowiązku jazdy w kasku

Jest, co nie znaczy, że wszyscy się do niego stosują.

 

BTW to chyba do humoru lepiej pasuje...

Czy ja wiem?

 

Khun Prayat

Khun Prayat można przetłumaczyć jako "pan oszczędny", ale nie będę tego ciągnął, bo nie wypada naigrawać się ze zmarłego.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...