Skocz do zawartości

lata ktos dzisiaj?


oscar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie lany poniedzialek zrobilem 100km w ulewach. Ale za tydzien trzeba bedzie te galerianki dorwac :)

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wieczorem mam trochę czasu. Ktoś chętny?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro nie mam zielonego pojecia o ktorej z pracy wyjde i nie wiem jaka bedzie pogoda. Ale jesli tylko te czynniki beda sprzyjaly to jak najbardziej.

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proponuję miejsce wypadowe 2oo. Tylko o której?

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że wstępnie ten przedział czasowy jest dobry. Uściślimy może jutro w ciągu dnia. Pozostaje jeszcze problem rozpoznania się.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oskar nie posądzi mnie o prawa autorskie,to coś tam się pewnie pokręcę na prostych :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W barze Barka nad zalewem jest zatrzesienie wiejskich galerianek w niedziele - proponuje tam podjechac za tydzien.

Dzięki za namiar. :icon_twisted:

 

byłem dziś - familiada :(

Czyli co, z obstawą były?

 

Wyciągam damy spod opieki mamy i małolaty spod opieki taty...

Tak mi się przypomniało.

 

Myślę że wstępnie ten przedział czasowy jest dobry. Uściślimy może jutro w ciągu dnia. Pozostaje jeszcze problem rozpoznania się.

Ja ostatnio na śmiganie "przyjemnościowe" mam mało czasu (choć w środę się udało), ale wystarczająco najeżdżę się po klientach, tak więc akumulatory mam naładowane. Poznacie mnie po srebrnym X-Maxie i oczojebnej kamizelce. :crossy:

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli oskar nie posądzi mnie o prawa autorskie,to coś tam się pewnie pokręcę na prostych :)

Trzeba walczyc o swoje prawa :P Tym bardziej jak wrzucasz zdjecia z naga piesia, ktore robilem Ci w intymnej sytuacji ;)

 

Patrzylem na prognozy i obawiam sie ze jak polatamy to w deszczu dzisiaj :/

BMW F650GS - obecnie, na bezdroża; BMW K1200R Sport "Black Edition" - poległ w boju; BMW F800S - poszedł w dobre ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...