Skocz do zawartości

Szyba i kask R1


nr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

zreszta stwoja droga dziwie sie... masz R1, chcesz jezdzic szybko .... a na ciuchach oszczedzasz bo masz modeke i kask za 700 zl.. tanszego i lepszego juz chyba nie znajdziesz, no chyba ze zmienisz motocykl....

 

szybko motocykl nie idzie w parze z oszczednosciami na ubraniach...

 

ja mam agv gp-tech i nawet przy 299 nic mi sie nie rozmazuje.

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli twierdzisz ze kask do glowy przylega ok to zastanow sie na tym czy szyba kasku jest dobrze spasowana, moze sie odksztalcila i ma mikro drgania ktore przy wyzszych predkosciach rozmazuja obraz ? :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli twierdzisz ze kask do glowy przylega ok to zastanow sie na tym czy szyba kasku jest dobrze spasowana, moze sie odksztalcila i ma mikro drgania ktore przy wyzszych predkosciach rozmazuja obraz ? :)

 

a moze wchodzisz juz w predkosc warp4 czy cos?

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszyscy przekraczają barierę dźwięku. :bigrazz:

Mój Xr-1000 jest głośny, ale przy 280 normalnie się zachowuje.

Ja na pewno nie przekraczam żadnej bariery, a dźwięku to już w ogóle :bigrazz: , ale i tak mnie ten AGV wkur... zeby szwy się porozłaziły po miesiącu używania? Nie mam doświadczenia z kaskami (dlatego z reszta myślałem, że kask za 800zł bedzie ok) ale podejrzewam, że tak byc nie powinno jak u mnie. Kupie taki jak ma Yuby i też bedę zajebisty ;) - a tak na serio to sporo pozytywnych rzeczy o Xr-1000 przeczytałem i cena tez jest akceptowalna. Szkoda tylko, że musiałem na swoim błędzie się nauczyć i kilka stów psu w dupę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolo jezdzi w kasku AGV GP-TECH CELEBER-8 Valentino Rossi i narzeka ze mu gdzies wieje i po kazdym dluzszym wypadzie napierdzielaja go zatoki.

Ja mam teraz osobiscie HJC CL-MAX i przy 290 juz nim troche trzepalo. Moze sie troche rozbil i nie lezy juz jak powinien.

Teraz planuje kupic Schuberth C3 lub S1 Pro. Ponoc zajebisty kask a w dodatku cichy.

 

Pzdr

Edytowane przez bibor80
baner.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ze tak odświeze temat... Muszę powiedzieć, że szybka Puiga zdecydowanie dała rade i jak mowilem, lepiej wydac 200 PLN niz 2000 na kask. Kask niby mam slaby, ale w nawiazaniu do tematu nie jest on przeszkodą :D - sprawdzone na wlasnej skórze!. Bez szyby nie bylo opcji jechac wiecej niz 230, a teraz przy 260 jest spokojnie :). Oczywiscie nie mowie, ze wcale bezpiecznie i , ze nie trzeba jezdzic wolniej ;).

Pozdr.

P.S. To tak w nawiązaniu do niektórych odpowiedzi....

edit: Jesli chodzi o głośność mojego kasku, to fakt, ze jest głośny, chociaz w takich za 2 kafle nie smigalem, ale i tak chyba trzeba kupic stopery za 2,5 zeby szybko tego smarowania nie przestac slyszec ;). Wychodze z zalozenia, ze jak dobrze przypier.olisz w tym za 2000, to bedzie podobnie, jak w tym za 800, chociaz klocil sie nie bede.....

Edytowane przez nr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kolo jezdzi w kasku AGV GP-TECH CELEBER-8 Valentino Rossi i narzeka ze mu gdzies wieje i po kazdym dluzszym wypadzie napierdzielaja go zatoki.

Ja mam teraz osobiscie HJC CL-MAX i przy 290 juz nim troche trzepalo. Moze sie troche rozbil i nie lezy juz jak powinien.

Teraz planuje kupic Schuberth C3 lub S1 Pro. Ponoc zajebisty kask a w dodatku cichy.

 

Pzdr

 

 

S1 PRO jest faktycznie bardzo cichy - potwierdzam. Trzeba go jednak kupować bardzo ciasnego bo dość mocno się rozłazi po czasie.

 

Pozdrawiam

F.

Edytowane przez filipr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...