Skocz do zawartości

BMW E46,Passat B5fl,Volvo S60,W204- co wybrać??


kuba3ma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 20 tysi to chyba jedynie wersja TAXI w b5fl pozostaje....

 

Dlatego passata raczej szybko skreśliłem ze swojej listy. Rozważam bmw 318 (1999) i mondeo (2003).

Wiem, że do VW musiałbym dołożyć, a lepiej przeznaczyć nadwyżkę na nowe moto.

Pasata rozważał autor wątku, ja się bezczelnie wcisnąłem między wódkę a zakonskę...

Edytowane przez krycek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego porównania to pisałem o różnicy pomiędzy Mondeo w najwyższej wersji Ghia a bmw na seryjnej opcji. Nie miałem stycznosci z e46 na pełnej opcji.

Za swojego forda dałem w sumie z rejestracja i ubezpieczeniem ok 24tyś.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A volvo to przecież ford.

dlatego lepiej patrzec za S80 99-2002 lub V70 00-02 z 2.5TDI pod maską , baaardzo dobry pięciocylindrowiec od audi/vw... Pzdr.

 

 

A jak chcesz maxymalnie oklepany i pewny samochód to rozglądnij sie za Octavką 1.9 110 TDI w wer. L&K (laurin&klemmen czy jakos tak sie to pisze) max wypas, jasny środek, b. ładne. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego lepiej patrzec za S80 99-2002 lub V70 00-02 z 2.5TDI pod maską , baaardzo dobry pięciocylindrowiec od audi/vw... Pzdr.

A jak chcesz maxymalnie oklepany i pewny samochód to rozglądnij sie za Octavką 1.9 110 TDI w wer. L&K (laurin&klemmen czy jakos tak sie to pisze) max wypas, jasny środek, b. ładne. Pzdr

 

 

z ta Octavia to bym nie polecal az tak bardzo. widzialem fotki po wypadkach, i jakos rewelacyjnie to ona po nich nie wygladala. Mnie to od zakupu Octavi wlasnie odwiodlo :)

Romet Z 125 ----> Suzuki SV 650 S K1 -----> Honda VTR 1000 F 97 :D

https://www.facebook.com/WozniakLukaszFotonotek

 

Fotografia Motoryzacyjna i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie boisz ciężkich wypadków na tyle, że przesądza to o wyborze danego samochodu, to przecież mozna kupic z pełnym kompletem poduszek. Poza tym, żadne wspołczesne auto nie wygląda dobrze po wypadku bo z racji stref zgniotu itd. wygladają jak zdeptane puszki ale podobno to pomaga.

Edytowane przez Arni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj stary rok temu kupil 525D E39 kombi na full wypasie za 32 tys zl z rocznika 2001 , poco ograniczac sie do trojek .

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta Octavia to bym nie polecal az tak bardzo. widzialem fotki po wypadkach, i jakos rewelacyjnie to ona po nich nie wygladala. Mnie to od zakupu Octavi wlasnie odwiodlo

Bo auto nie ma wyglądać rewelacyjnie po wypadku, wiesz na czym polegają strefy zgniotu?? Karoseria ma "brać" siłę uderzenia na siebie, kosztem totalnego rozpierdolu, a ludzie mają wyglądać jak najrewelacyjniej, wiec nie patrz na foto lecz wyniki testów ... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku....a Saab mi nie schodzi poniżej 10L ropy, smutno mi.

 

To wlasnie przekreslilo go w moim wyborze

 

Do Autora. przemyslal bym Volvo ale

 

V 50

 

lub

 

V 40

 

w silniku 1,6

 

( wiem, wiem, to nie bedzie jezdzic, trzeba bedzie sie jak na jaskiniowcach nogami odpychac :icon_mrgreen: )

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie pisz Yuby ze rope kupujesz na stacjach benzynowych :icon_razz:

Przeciez nie po to sie kupuje diesla .... :rolleyes:

 

Jak diesel na common railu to gnojówy raczej sie nie tankuje do tego. Chyba, że czysta z TIR'a to co innego :bigrazz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...